Zmena v Malokarpatskej bežeckej tour

Pozývame všetkých bežcov na tohtoročnú Malokarpatskú bežeckú tour, ktorá začne 3.5. 2014 pretekami v Jablonici na Jablonickej desiatke – Memoriáli Felixa Rímeša. Tieto preteky vďaka stretnutí viacerých bežeckých líg a pohárov stúpajú na kvalite a počte pretekárov.

            Pokračovať bude tento krát 6.9. 2014 v Smrdákoch. Krásne preteky s dlhoročnou tradíciou, s názvom Beh kúpeľným parkom, vďaka pani starostke a organizátorom, Moravsko – Slovenského bežeckého pohára a Trnavskej župnej lige každým rokom robia nové účastnícke rekordy.

            Ukončená bude 13.9. 2014 opäť v Myjave na Kopaničiarskej desiatke, kde bude aj slávnostné vyhodnotenie.  Aj napriek tomu, že tento pretek je situovaný na námestí mesta a na bežcov čaká čisto mestský okruh, tak vôbec nejde o „prechádzku rúžovým sadom“, ba práve naopak, čaká na nich náročný okruh s značným prevýšením.  Ale kto tento beh absolvoval mi dá za pravdu, že ten pocit po dobehnutí stojí za to. Navyše organizátori pod vedením výborného bežca Pavla Michalčíka a mesta Myjava každoročne pripravia aj bohatú tombolu a tak nečudo, že vďaka tomu všetkému sa v Myjave každoročne zvyšuje kvalita i kvantita bežeckého poľa.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.