Verní maratónci so zlatým číslom

BRATISLAVA 4. 11. 2015 – V histórii ČSOB Bratislava Marathon evidujú organizátori zatiaľ 10 bežcov a 1 bežkyňu, ktorí odbehli maratónsku vzdialenosť na všetkých 10 ročníkoch podujatia v rokoch 2006 až 2015.

Okrem toho, že získajú na 11. ročník bezplatné štartovné, pripravili pre nich špeciálne maratónske číslo v zlatej farbe (vzor na snímke v prílohe), podľa ktorého bude už z diaľky jasné, že ide o  najvernejších maratóncov na ČSOB Bratislava Marathon. Priamo na podujatí 3. apríla 2016 dostanú od organizátorov ešte aj samostatnú medailu ako pamiatku na absolvovanie 10 maratónov v Bratislave.

 Pre tých, ktorí sa svoj desiaty maratón v Bratislave chystajú odbehnúť v roku 2016, organizačný tím s radosťou pripraví taktiež zlaté štartové číslo. Všetci, ktorí zatiaľ absolvovali 9 ročníkov a plánujú sa postaviť na štart maratónu aj v nedeľu 3. 4. 2016, by sa mali po zaregistrovaní skontaktovať do 14. 2. 2016 s Marcelom Mataninom na marcel@becool.sk. To im zaručí, že zlaté štartové číslo s menom budú mať pripravené už tento rok, medailu získajú v roku 2017 po absolvovaní 10 ročníkov.

Na to, aby niekto získal výnimočné číslo, však nemusí odbehnúť ČSOB Bratislava Marathon až desaťkrát. Pre tých, ktorí zvládli maratón aspoň na piatich ročníkoch, bude nachystané strieborné štartové číslo. Jedinou podmienkou pre získanie takéhoto výnimočného čísla je zaregistrovať sa do 14. 2. 2016 a poslať správu o svojej účasti na 11. ročníku ČSOB Bratislava Marathon na marcel@becool.sk.

„Aj týmto spôsobom si chceme uctiť a oceniť našich pravidelných účastníkov, ktorí sú nám dlhodobo verní a absolvujú kráľovskú disciplínu podujatia. U nás stále platí, že víťazom je každý,“ skonštatoval riaditeľ ČSOB Bratislava Marathon 2016 Jozef Pukalovič.

Abecedný zoznam tých, ktorí na všetkých 10 ročníkoch ČSOB Bratislava Marathon absolvovali kráľovskú vytrvaleckú trať:

 1. Ladislav Korpás
 2. David Nagy
 3. Jozef Oborný
 4. Adrián Oroš
 5. Roman Pafko
 6. Eva Seidlová (na snímke)
 7. Štefan Ševčík
 8. Alexander Simon
 9. Ondrej Szekely
 10. Milan Vago (na snímke)
 11. Jozef Zeleník

 

eva_seidlova
Eva Seidlová

milan_vago
Milan Vago

Zdroj: Be Cool, s. r. o

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.