V Hnúšti budú nočné bežecké preteky a koncert

Nultý ročník nočného behu ulicami mesta sa bude konať na konci augusta. Popri pretekoch sa v areáli kúpaliska uskutoční hudobný koncert.

29. augusta sa Hnúšťa rozlúči s prázdninami nultým ročníkom bežeckých pretekov. Nočný beh odštartuje o 21:30 hod. a povedie ulicami mesta. Organizátori chcú na prvý ročník prilákať najmä domácich bežcov a motivovať aj začiatočníkov, preto vybrali mestský okruh o dĺžke 4,5 kilometra. Podujatie sa koná pod záštitou primátora mesta Michala Bagačku.

Štartovné na preteky bude vo výške 3 eur. Každý štartujúci obdrží pamätné tričko, občerstvenie a vstupenku na koncert.

Na preteky sa môže prihlásiť každý bez rozdielu veku, propozície pretekov, všetky potrebné informácie a prihlasovací formulár nájdete na www.echoviny.sk/preteky.

Súčasťou pretekov bude aj vyše 6-hodinový hudobný koncert v areáli kúpaliska. „Headlinerom bude kapela Zóna A, popri nej vystúpi skupina Vestis, ktorá hrá coververzie piesní kapely Kabát, ďalej skupina Oregon, ktorá hrá piesne bratov Nedvědovcov, raper LEvo a ďalší, nebudú chýbať ani mladí interpreti z Hnúšte,“ informoval mestský poslanec Roman Lebeda, ktorý podujatie organizuje spolu s mladými ľuďmi z občianskeho združenia Horná Rimava. Vstupenky budú v predpredaji od 6. augusta, vstupné v predpredaji je 4 eur.

Zdroj: http://www.echoviny.sk

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.