V čase mojich behov sa musíme bez seba zaobísť – ON bezo mňa a JA bez neho …

Áno verím v lásku na celý život. Ten pocit –„Bez neho ani krok“ je povznášajúci. Ale v čase mojich behov sa musíme bez seba zaobísť – ON bezo mňa a JA bez neho. Ale vždy ma čaká v cieli, takže o to rýchlejšie sa snažím bežať. Na behy ho so sebou neberiem, neviem, či by zvládol 17 km horský beh „bez následkov“.

Ako dlho môže byť človek zamilovaný? Rok? Dva? Celý život? Zoznámili sme sa cez internet. Hneď som vedela, že musí byť môj a ON detto. Prvé stretko bolo v AGEM-e a  odvtedy sme spolu stále – až na tie behy. Je elegantný, čierny, jazykovo schopný, má neuveriteľnú pamäť, nádherne maľuje a informuje ma o dianí vo svete. Je s ním aj zábava a ovláda vtipy aj na „vlastnú adresu“. Tie, ktoré nerozumiem mi vysvetlí a dá aj „rady do života“: „V žiadnom prípade nekupujte CD-čká americkej skupiny Verbatim. Je to podvod. Tie CD-čká sú prázdne!“. „A vedeli ste, že maximálne stratený človek je, keď ho ani Google nenájde? „

Som na ňom závislá. Večer, keď idem spať, neviem, či sa mám uložiť, alebo uložiť ako… Priateľke som prezradila, že nedávno som si cez internet kúpila prsteň z „Pána prsteňov“, ale podľa dĺžky dodania to vyzeralo, že ho dopravili z Mordoru, priateľka mi povedala, že môžem byť rada, že som si nič neobjednala zo Star treku.

A súhlasí so všetkým „čo mu poviem“ a tak sme sa spolu zapojili do súťaže AGEMu –  vtipy o počítačových hráčoch a skoro „spadol“ zo stola otrasmi smiechu. Najviac hlasov-lajkov dostal vtip: „Zomrie hráč počítačových hier a dostane sa do pekla. Po týždni Lucifer volá Bohovi: „Čo za blázna si mi sem poslal? Zničil mi všetky kotle, zaškrtil všetkých čertov a už tri dni bezhlavo behá dokola a kričí: „Kde je vchod do druhého levelu?“ Boh si ho teda vezme do neba. Hráč sa rozhliadne, zaiskria mu oči a vykríkne: „Bonus Level!“. Našťastie ja mám „Bonus Level“ v reálnom živote na Zemi vždy keď dobehnem do cieľa.

Je tisícpercentný, ale po čase ho určite „vymením“  nakoľko v súčasnom svete je to tak – príde lepší a výkonnejší. Bude mi síce za ním ľúto, pretože sme si hneď padli do oka,  ale život je už taký. Jeho veľkou prednosťou je, že sa „rýchlo prebúdza“ a to do dvoch sekúnd. A každá sekunda v živote je dôležitá. Pri dobehu do cieľa alebo pri záchrane životov rozhodujú aj desatiny sekundy. Má krásne „meno“ a je  vhodný na každodennú prácu v kancelárii či doma, ale časom si zvyknem aj na iné „meno“ – zatiaľ som nadšená s mojím elegantným čiernym ultrabookom ASSUS-om a spolu sa tešíme na ďalšie „hry“ s AGEM-om, kde sa snažíme dobehnúť a predbehnúť toho pred nami – tak ako v behoch…

Foto: Foto1 , Foto2

Autorka: Soňa Macejáková

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.