Už o týždeň sa beží Štvanec

Nezabudnite, už o týždeň 16. júna sa stretneme na behu nádhernými lesmi v Marianke pri Bratislave. Príďte si zašportovať a zabaviť sa na bohatom sprievodnom programe do Marianky.

Popri detských atrakciách, vystúpeniach hudobných skupín si prídu na svoje aj súťaživí návštevníci, pre ktorých je pripravené množstvo zábavných súťaží a pretekov. Vo finále zahrá HEX a všetko ukončíme ohňostrojom neskoro večer.

 

BEH OLYPIJSKÉHO DŇA

Mariatálsky Štvanec zaradil SOV medzi Behy olympijského dňa. Beh olympijského dňa je celosvetovým podujatím, ktoré si kladie za cieľ podporovať myšlienku športu pre všetkých. Po prvýkrát sa uskutočnil v roku 1987 ako spomienka na 23. jún 1894, kedy barón Pierre de Coubertin založil Medzinárodný olympijský výbor.

 

MARIATÁLSKA KORIDA

Tento rok bude Mariatálsky Štvanec po prvý krát zároveň kvalifikačným pretekom na Mariatálsku Koridu, vyraďovací pretek, organizovaný spolu s októbrovými M-SR bežeckých štafiet v krose. Prvých 20 pretekárov v absolútnom poradí hlavného behu sa priamo kvalifikuje na Koridu, kde budú súťažiť o finančné odmeny, pre divákov v atraktívnom type preteku. Ten bude organizovaný na krátkom okruhu, pričom v cieli každého bude posledný pretekár vyradený.

 

Tešíme sa na vás!

Dátum:  16.6.2012 
Miesto:  Marianka, futbalový štadión 
Prezentácia  Od 9:00 
Štart detí:   Od 9:00 
Štart dospelí:   10:30 
Štartovné:  Štartovné: €3 (domáci a deti do 18rokov zdarma) 

 

Kompletné informácie, vrátane propozícií a online registrácie nájdete na www.runforfun.sk

 

Autor: Ľuboš Hrčka (organizátor Mariatálskeho Štvanca)

(Text k snímke: )

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.