TS – Otvoriť bežeckú sezónu príde aj Anastasia Kuzminová!

V nedeľu, 25.3. 2012 o 10,00 na Železnej studničke pri amfiteátri odštartujeme tohtoročnú bežeckú sezónu 10-kilometrovým behom. Svoju účasť prisľúbili aj Anastasia Kuzminová a Viktor Bielik.

Bratislava, 20.3.2012

V nedeľu, 25.3. 2012 o 10,00 na Železnej studničke pri amfiteátri odštartujeme tohtoročnú bežeckú sezónu 10 kilometrovým behom . Svoju účasť prisľúbili aj Anastasia Kuzminová a Viktor Bielik.
 
Behy, ktoré organizujeme naberajú na popularite, a počty zúčastnených stále rastú. Aj to nás motivovalo k tomu, aby sme v tejto tradícii pokračovali aj tento rok. Všetci nadšenci majú jedinečnú príležitosť vyvetrať si hlavu a prísť si zabehať. 
 
Od 9,20 do 9,30 bude priestor na individuálne rozbehanie a zahriatie, od 9,30 do 9,45 je pripravené rozcvičenie s osobným trénerom Viktorom Bielikom a o 10,00 je naplánované odštartovanie 10-kilometrového behu pri amfiteátri. Okrem možnosti otestovať si svoju formu, si môžete vyskúšať  aj technológiu micoach – osobného trénera a spoločníka pri tréningoch alebo získať autogram od našej zlatej olympioničky Anastasie Kuzminovej. Všetkým, ktorí absolvujú meraný tréning pomôžeme určiť optimálne tempo na 65. Národný beh Devín – Bratislava
 
Na podujatie sa môžete zaregistrovať priamo na mieste pred jeho začiatkom, alebo sa môžete jednoducho prihlásiť cez stránku MojEvent.sk . Každý prihlásený pretekár si na stránke môže skontrolovať stav svojho prihlásenia a pozrieť zoznam všetkých prihlásených.  
 
Hlavným organizátorom je adidas v spolupráci s Hlavným mestom SR Bratislava, pod záštitou primátora Milana Ftáčnika.
 
Zdroj: QUINTA ESSENTIA, s.r.o.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.