TS: Aktuality z kuchyne ČSOB maratónu

Zopár aktualitiek z kuchyne Be Cool-u

WINTER TOUR POKRAČUJE

 Registrácia na ďalšie zimné desiatky, ktoré nás čakajú v novom roku – 26.januára 2013 a 23.februára 2013, bola spustená. Najvýhodnejšie štartovné 9,-€  platí pri registrácii a zaplatení štartovného do 13.1.2013 (potom sa zvyšuje na 11,-€). Členovia BMRC majú zľavnené štartovné za 7,-€ (po 14.1.2013 za 9,-€). 

Poslednú desiatku 23.februára 2013 je možné bežať aj  na dvojnásobnej trati v dĺžke 20,6 km (pobežia sa 2 identické okruhy, štart ostáva o 11:00 hod.) a môžete si tak otestovať svoju pripravenosť aj na náročnejšie disciplíny. V prípade záujmu treba uviesť pri prihlasovaní do poznámky „POLMARATÓN“.
 
 
NOVÁ TRAŤ MARATÓNU JE SCHVÁLENÁ
 
 Dlho očakávaná novinka 8. ročníka ČSOB Bratislava Marathon konečne uzrela svetlo sveta! S radosťou vám prezentujeme novú trať pre disciplíny maratón, polmaratón a štafetový beh. Snahou pri tvorbe novej trasy, vedúcej cez centrum mesta a mestskou časťou Ružinov, bolo jej zatraktívnenie tak pre bežcov ako aj povzbudzujúcich divákov. Jej nespornou výhodou je, že sa už neprebiehajú mosty, takže bežci nemusia prekonávať prevýšenia a odpadne aj menej atraktívny úsek Petržalky. Na našej stránke pribudli už aj mapy ďalších disciplín – desiatky a hobby behu.
 
 
PRÍPRAVNÉ TRÉNINGY PRE MARATÓNCOV
 
 V rámci nového projektu našej agentúry „1000 – 2015“, ktorého cieľom je podpora tréningového programu maratóncov a snaha o nárast počtu slovenských maratóncov v najbližších rokoch, sme   pripravili špeciálne bezplatné tréningy pod vedením skúseného maratónca a účastníka OH v Aténach Marcela Matanina a našej aktuálnej olympioničky Katky Berešovej . Tréningy budú pripravené pre všetkých, ktorí majú v pláne zúčastniť sa kráľovskej disciplíny ČSOB Bratislava Marathon, pričom nezáleží, či to bude váš prvý maratón, alebo ste ich už niekoľko odbehli. Budeme sa stretávať pravidelne raz týždenne v OC Retro (bratislava marathon running store) na Nevädzovej ulici. Prvý spoločný tréning sa uskutoční už túto sobotu 12.1.2013 o 09.00 hod.
 
 
ROK V ZNAMENÍ ŽIEN
 
 Ako sme už informovali, celý rok 2013 sa budú naše podujatia  niesť v znamení žien. Okrem bezplatných ženských tréningov, ktoré naďalej pokračujú aj v novom roku od soboty 12.1.2013, sme na každý mesiac pripravili menšie akcie, ktorých cieľom je ponúknuť vždy niečo zaujímavé a urobiť pre ženskú bežeckú komunitu všetko okolo behu ešte príťažlivejším. O aktivitách,  ktoré budeme organizovať v danom mesiaci či už sami, alebo v spolupráci s našimi partnermi, vás budeme pravidelne informovať na našich stránkach. 
 
 
POSILA V BE COOL TÍME
 
 Novým členom našej agentúry sa stala skúsená bežkyňa a aktuálne najlepšia maratónkyňa Katarína Berešová (1987). Katka bude naďalej pokračovať vo svojej bežeckej príprave a reprezentovať bežecký klub Be cool adidas running team, no budete ju stretávať aj na našich akciách ako členku organizačného teamu. Svoje odborné rady, poradenstvo a neoceniteľné praktické skúsenosti vám rada poskytne na našich bežeckých pretekoch, tréningoch či v špecializovanom obchode bratislavamarathon running store. 
 
Zdroj: Be Cool
Foto: web
 

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.