Tlačová správa – Team MarathonBB

„Prijmi výzvu!

A je to tu! 17. marca 2012 o 15:00 hod. v Europa SC Banská Bystrica odštartuje druhý zo série maratónskych kvalifikačných podujatí, slovenská premiéra disciplíny Beh do vrchu na bežeckých trenažéroch. Ide o ďalší športový mix adrenalínu, potu, zábavy a dobrej hudby.

„Prijmi výzvu!

                A je to tu! 17. marca 2012 o 15:00 hod.  v Europa SC Banská Bystrica odštartuje druhý zo série maratónskych kvalifikačných podujatí, slovenská premiéra  disciplíny Beh do vrchu na bežeckých trenažéroch. Ide o ďalší športový mix adrenalínu, potu, zábavy a dobrej hudby.

                V priestoroch nákupného centra sú pre Vás pripravené viaceré, pre bežca veľmi dôležité veci. Bežecké trenažéry pre registrovaných, ktorí si trúfnu zabehnúť na vopred nastavenej inklinácii čo najdlhšiu vzdialenosť za určený čas (registrácia pre prvých 30 záujemcov je na stránke www.marathonbb.com, ďalších 20 pretekárov sa môže registrovať priamo na mieste konania akcie), skener chodidla, zapožičanie športovej obuvi, možnosť zakúpenia maratónskych tričiek za výhodné ceny a nakoniec živé rockové vystúpenie skupiny VZNCH s Petrom Gogolom. Účastníci majú možnosť vyhrať štartovné na ľubovoľne zvolenú disciplínu prvého ročníka Banskobystrického maratónu, ale tentokrát aj hodnotné vecné ceny. Nezmeškajte svoju príležitosť! Navštívte v sobotu podujatie, aké tu ešte nebolo! Tešíme sa na Vás!

 

Miroslava Doleželová
0917 555 508
Team MarathonBB

 

Banskej Bystrici dňa: 28.02.2012

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.