Tlačová správa – ČSOB Bratislava: aktuálne vyjadrenia najväčších favoritov.

AKTUÁLNE INFORMÁCIE – ČSOB BRATISLAVA MARATHON 2012

OZNAM O NEÚČASTI ELITNEJ BEŽKYNE

Podľa aktuálnej informácie športového riaditeľa ČSOB Bratislava Marathon 2012 ČSOB Bratislava Marathon 2012 Marcela Matanina na nedeľňajší maratón nenastúpi maďarská reprezentantka Judit Földingová-Nagyová (štartové číslo 16). Víťazka bratislavského maratónu z roku 2009 sa v piatok pre zranenie ospravedlnila.

 

CIELE KENSKÝCH FAVORITOV Z MANAŽÉRSKEJ SKUPINY RUN2GETHER

MICAH KIPLAGAT SAMOEI:Osobný rekord 2:14:32 som si vlani vo Verone zabehol pri teplote 4 °C. Ak sa naplní predpoveď počasia na nedeľu a bude okolo deväť stupňov, som pripravený bežať na úrovni 2:16 h.

LUCY WAMBUIOVÁ-MURIGIOVÁ:Môj jednoznačný cieľ je zlepšiť si osobný rekord 2:40:18 h. Trať je rýchla, veď som tu vlani zlepšila rekord pretekov v polmaratóne. Dúfam, že v nedeľu pridám aj ďalší – maratónsky.“

 

CIELE KENSKÝCH FAVORITOV ZO SKUPINY MANAŽÉRA ALEXANDRA HEMPELA

ALEXANDER HEMPEL (manažér Lilian Koechovej, Nancy Koechovej, Stephena Kiplima a Richarda Chepkwonyho): „Ak bude priaznivé počasie, som presvedčený, že sa bude bežať ešte o minútu rýchlejšie, ako predpovedal najväčší konkurent Richarda Chepkwonyho Micah Kiplagat Samoei, čiže na úrovni 2:15 h. Myslím si, že v nedeľu bežci prekonajú minimálne tri  rekordy pretekov, okrem mužského maratónu sa bude listina rekordov meniť aj v maratóne žien a polmaratóne mužov.

 

Gabriel Bogdányi

vedúci tlačových služieb ČSOB Bratislava Marathon 2012
0918 800 460, 0905 412 345
gabriel@sita.sk

 

foto: http://bratislavamarathon.com

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.