Telekom Night Run – prezentácia + radenie do koridorov

Ak ste tak ešte neurobili, svoj štartový balík si môžete prevziať v dňoch 12.9.2014 od 12:00 do 19:00 hod. a 13.9.2013 od 10:00 do 16:00 hod. Registračné miesto nájdete na námestí v Eurovea. V sobotu o 16:00 hod. bude registrácia aj výdaj štartových balíkov, ukončená. Novinkou 6. ročníka Telekom Night Run je systém štartu a preto je dôležité dodržať zaradenie do príslušného koridora.

Každý koridor bude vybiehať samostatne. Celkové poradie sa bude robiť podľa čistých časov jednotlivých bežcov. SMS s výsledným časom a umiestnením v rámci celkového poradia vám bude zasielaná na mobil (ak ste to v prihláške uviedli) až po dobehu posledného bežca z koridoru D, kedy už všetci bežci budú v cieli a bude možné zjednotiť výsledkovú listinu podľa čistých časov. Nenechávajte si príchod do Eurovea na poslednú chvíľu. Po 19:00 hod. bude doprava v okolí Eurovea postupne uzatváraná pre potreby podujatia. Technické zázemie podujatia bude otvorené pre vás už od 18:00 hod.

rozumieme nepočujúcim

Komunikácia je dôležitá v živote každého z nás, a preto tak, ako prekonávame v behu svoje limity, nič nám nebráni prekonávať ich aj v komunikácii. Nepočujúci sú milí ľudia, ktorí žijú medzi nami a dokážeme si s nimi porozumieť, ak chceme. Majú svoju vlastnú kultúru, ktorá im umožňuje žiť síce odlišný, ale plnohodnotný život. Sami seba vnímajú ako jazykovú a kultúrnu komunitu. Milí bežci, tak ako sa nebojíte bežať v noci, nebojte sa ani komunikovať s Nepočujúcimi. Na komunikáciu s nimi nie sú nevyhnutné posunky.

Zdroj: BE COOL, s.r.o.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.