Telekom night run a DM ženský beh už klopú na dvere

Už len mesiac ostáva do okamihu, kedy bežci a bežkyne po siedmy krát vybehnú do ulíc nočnej Bratislavy.

Telekom night run

Beh nočnými ulicami Bratislavy oslavuje tento rok svoje siedme narodeniny, pri oslave ktorých nemôžete chýbať. V sobotu, 12.9. na všetkých čaká jedinečná atmosféra a 10km dlhá trať, chýbať nebude ani večerný beh detí Rexík. Prihláste sa už dnes a získajte tak najvýhodnejšie štartovné, ktoré sme pripravili pre prvých 2000 účastníkov. K dnešnému dňu máme už viac ako 1000 prihlásených bežcov. Nočná Bratislava, zvuk vlastných krokov v tuneli pod hradom, dych berúca atmosféra na Námestí SNP, to všetko čaká len na Vás

DM ženský beh

V sobotu 26.septembra sa Bratislava stane už po 4.krát dejiskom behu, ktorý poukazuje na ženskú silu a individualitu, dm ženský beh. Pre naše odvážne dámy sú opäť pripravené trate s dĺžkou 4 a 10 kilometrov, novinkou však bude možnosť vytvorenia vlastného tímu. Prihláste sa ešte dnes a využite možnosť najvýhodnejšieho štartovného, ktoré platí do pondelka, 31.8.

Zdroj: www.bratislavamarathonm.com

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.