Telekom Night Run 2014

Už viac ako 2.500 bežcov je prihlásených na 6. ročník Telekom Night Run. Pridajte sa k ním aj vy. Čaká na vás jedinečná atmosféra a nová 10km dlhá trať. Novým zázemím podujatia sa pre tento rok stala bežcom dobre známa Eurovea.

Tešiť sa môžete na nočný štart a dobeh pred budovu Slovenského národného divadla. K registrácii si môžete prikúpiť tričko s motívom podujatia za 18,- €. V cieli týchto jedinečných pretekov na vás čaká už tradične krásna medaila. Prihlásiť sa môžete už dnes na predpredaj.sk.

Telekom Night Run – mapa trate

Telekom Night Run 2014 odštartuje opäť o 20:00 hod, no tento raz nie z River Parku, ale spred Novej budovy SND a centrom celého diania sa stane námestie v Eurovea. Mení sa aj dĺžka trate z 9 na 10 kilometrov. Pridanou hodnotou pre všetkých bežcov je prebeh pešou zónou historického centra mesta, no najväčším ťahákom bude úsek vedúci cez tunel pod hradným kopcom, ktorý sa stal poznávacím znamením celého behu. A keďže tento rok sa pobeží opačným smerom, môžete si ho vychutnať dole kopcom 🙂 Ďalším lákadlom tohtoročnej trate je aj atraktívny úsek cez inak nesprístupnený prístav v blízkosti Eurovea. Mapu trate si môžete pozrieť na našej stránke.

Detský nočný beh – Rexík

Milou novinkou tohto ročníka je zaradenie detského behu v uličkách Starého mesta, ktorý ponesie názov Rexík. Behy pre dievčatká a chlapcov (do 15 rokov), rozdelené do šiestich vekových kategórií, odštartujú v predvečer hlavného behu, teda v piatok, 12. septembra o 19:30 z Hlavného námestia. Deťom sme pripravili skutočne zážitkovú trať, ktorá sa bude v rôznych dĺžkach točiť v osvetlených uličkách okolo námestia. Na deti čaká v cieli okrem veľkého potlesku aj krásna medaila, ktorá im bude pripomínať, že boli súčasťou premiéry detského nočného behu. Všetky potrebné informácie nájdete TU.

 

Zdroj: BE COOL, s.r.o.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.