Telekom Night Run 2013 – Posledných 1000 štartových balíkov

Posledných 1000 štartových balíkov je k dispozícii necelé 3 týždne pred štartom 5. ročníka bratislavského nočného behu Telekom Night Run. Napriek zvýšeniu kapacity pretekov evidujeme už skoro 3000 zaregistrovaných bežcov a bežkýň.

Jubilejný ročník prinesie aj viacero noviniek a atraktívnych zmien, či už na trati alebo v technickom zázemí, ktoré určite umocnia váš zážitok z celého behu.

Registrácia a prezentácia

Svoj štartový balíček si môžete vyzdvihnúť už od budúceho týždňa. Na základe štartového čísla získavate aj 15% zľavu na nákup v špecializovanom bežeckom obchode bratislavamarathon running store.

bratislavamarathon running store (OC Retro, Nevädzova 6, Bratislava):
•    02.09. – 11.9.2013 od 12:00 do 19:00 hod.

River Park (Dvořákovo nábrežie, Bratislava):
•    piatok 13.09.2013 od 12:00 do 19:00 hod.
•    sobota 14.09.2013 od 10:00 do 16:00 hod.

Večerný tréning 10.9.2013

Pozývame vás na spoločný večerný tréning, ktorý sa uskutoční pár dní pred štartom. Vybehneme spolu v utorok 10. septembra 2013 o 20:00 hod. z Magio pláže na Tyršovom nábreží.

Na večernom tréningu si môžete:

  – otestovať bežecké podmienky vo večerných hodinách,
  – vyskúšať beh vo väčšej skupine,
  – zapožičať tenisky z aktuálnej Adidas Boost kolekcie
  – poradiť sa s profesionálnymi trénermi, čo v príprave ešte zdokonaliť a vyladiť.

Tréningová trasa má asi 8 km.

Technická mapa a zonácia štartového koridoru

Štartový koridor bude rozdelený do 4 časových zón, čo zabezpečí plynulejší štart a prebeh prvých kilometrov. Podľa času, ktorý ste uvádzali v prihlasovacom formulári, dostanete na prezentácii farebnú nálepku, ktorú si treba nalepiť na štartové číslo. Do koridorov sa bude púšťať na základe príslušných farebných nálepiek na číslach. Viac informácií na našej webstránke.

After party

Telekom Night Run je podujatie plné emócií a perfektných bežeckých výkonov. Príďte si oddýchnuť, zabaviť sa a zakončiť tento netradičný večer na oficiálnu after party na Magio pláž (Tyršovo nábrežie). Zábavu rozprúdi od 21:30 do polnoci Braňo DJ, ktorý vás zabaví aj na štarte nočného behu. Pláž bude otvorená aj pre verejnosť, ale pre účastníkov nočného behu bude rezervovaný bar, do ktorého je vstup na základe štartového čísla. V štartovom balíčku si každý účastník nájde aj 20 % zľavu na drinky. Na pláži sú k dispozícii otvorené sprchy (vstup v plavkách) a prezliekarne. Príďte sa zabaviť s ľuďmi, ktorí zdieľajú nadšenie pre rovnakú záľubu, ako máte aj VY!

ZABEHNI SI V LODIČKÁCH PO 3.000 EUR NA NÁKUPY!

Mesačník EVA v spolupráci so svojimi partnermi pozýva na 1. ročník EVA HIGH HEELS RUN! Zabehnite si v lodičkách po poukážku na nákupy v Auparku v hodnote 3.000 EUR a zabavte sa s „Evitovkami“ na EVITAPRESS ŠTAFETE. V sobotu 7. septembra 2013 sa na vás tešíme v Sade Janka Kráľa pri nákupnom centre Aupark.

Nie ste lodičkový typ? Nevadí, do behu s časopisom EVA sa môžete zapojiť aj v teniskách! A prebehnúť môžete aj svoju čivavku či frajera. Organizátori pre vás pripravili aj ďalšie zábavné behy na krátke trate: Párový beh (Ty a Tvoja polovička ruka v ruke) či zábavný Beh s čivavou (a inými kabelkovými psíkmi…). Pre najmenších športovcov sú pripravené preteky na odrážadlách. Viac informácií a program nájdete na stránke www.behvlodickach.sk.

 

Zdroj: Be Cool SPORT

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.