Štvanec sa beží už o dva týždne

16. júna sa rekreační bežci opäť stretnú na jednom z najkrajších slovenských krosov, v Marianke pri Bratislave. Tento rok hneď z niekoľkými novinkami. Príďte si zašportovať a zabaviť sa do Marianky.

NOVÁ TRAŤ, DĹŽKY TRATÍ PRE KAŽDÉHO

Pozitívne reakcie účastníkov minulého ročníka Mariatálského Štvanca  nás primäli k rozšíreniu ponuky tratí. Veríme, že sme našli ešte krajšiu, výlučne lesnú trať. Pripravili sme jednu kratšiu, necelých 6km pre Hobby bežcov a dva okruhy pre tých zdatnejších. Tak ako minulý rok sú pripravené aj preteky detí už od najmenších škôlkárov.

 

POBEŽÍ HURAJT, ZAHRÁ AJ HEX

Bežeckého podujatia sa zúčastní viacero vzácnych hostí. Niektorí ako diváci, iní budú dekorovať víťazov, alebo súperiť na trati. Tak ako minulý rok aj tentokrát prisľúbil účasť úspešný olympionik Pavol Hurajt, tak ak si s ním chcete zmerať sily, neváhajte prísť.

 

Organizátori pripravili pre tento ročník bohatý sprievodný program, ktorý uspokojí deti aj dospelých. Popri detských atrakciách, vystúpeniach hudobných skupín, vrátane Aragon-u a hlavného hosťa skupiny HEX, si prídu na svoje súťaživí návštevníci, pre ktorých je pripravené množstvo zábavných súťaží a pretekov.

 

Napriek tomu, že aj na Štvanci platí olympijské „Nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa…“ spomeňme, že absolútnym víťazom medzi dospelými sa minulý rok stal niekoľkonásobný majster Slovenska Imrich Magyar z Nových Zámkov, olympionik Pavlov Hurajt dobehol na treťom mieste.

 

Dátum: 16.6.2012
Miesto: Marianka, futbalový štadión
Prezentácia dospelí: Od 9:00
Štart detí: Od 9:00
Štart dospelí: 10:30
Štartovné: €3 (domáci a deti do 18rokov zdarma)
 

Kompletné informácie, vrátane propozícií a online registrácie nájdete na www.runforfun.sk

 

Autor: Ľuboš Hrčka (organizátor Mariatálskeho Štvanca)

(Text k snímke: Záber z prvého ročníka. Zľava: Štefan Lehen, Pavol Hurajt, Ľuboš Ferenc)

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.