Štúrova štreka – zaži to na vlastné nohy!

Priatelia, bežci aj nádejní bežci! Pozývame vás na novú, veľmi veselú a motivačnú, športovú udalosť Štúrova štreka, ktorej prvý ročník sa uskutoční v Modre 7. júna 2015, pri príležitosti Roku Ľudovíta Štúra.

Ide o bežeckú akciu vytvorenú pre všetkých, ktorí s behom začínajú, ale aj pre tých, ktorí už majú čo-to nabehané. Pre trailových, walkerov aj asfaltových, pre veľkých aj malých, pre radosť.

V uplynulých dňoch sme vďaka našim organizačným partnerom – buckle up digitálnej agentúre, aktivovali parádnu internetovú stránku, prostredníctvom ktorej sa dozviete aké trate sme tento rok pre vás pripravili. Nájdete tam mapy aj zaujímavosti zo zákulisia podujatia. Priebežne dopĺňame aktuality a všetko potrebné, čo by ste chceli vedieť. Času na trénovanie máte ešte mnoho, no už teraz sa môžete zaregistrovať a zabezpečiť si tak zaslúženú originálnu medailu z vášho možno prvého preteku v živote, alebo ďalšiu do zbierky. Na stránke Štúrovej štreky sme spustili online registráciu, tak smelo prihláste sa! Účasť na pretekoch je možná od veku 6 rokov a príde si na svoje naozaj každý, kto si rád zašportuje v dobrej spoločnosti. Fanúšikov uvítame rovnako veselo ako bežcov!

Pokojne nám píšte vaše otázky a postrehy, na stránke je na nás kontakt. Kliknite na www.sturovastreka.sk a zažite s nami beh v Modre. Od dvesto metrov po deväť kilometrov!

Organizátori MUFLON KROS o.z. a Mesto Modra

sturova-streka-2015-plagat-A4-1-final

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.