Štrukturovaným tréningom úspešne do cieľa

Od 26. februára 2014 štartuje v rámci stretnutí ženského behu tréningový program „Fit za 12 týždňov“, ktorý je ideálnou prípravou na 27. Rakúsky beh žien ®, ktorý sa bude konať 25. mája 2014.

Štart  tréningového programu „Fit  za 12 týždňov“
 
Vítané sú všetky dievčatá a ženy, bez ohľadu na vek a ich športovú kondíciu. Ponuka trénigov je zameraná na začiatočníčky a pokročilé bežkyne. Každá skupina behá podľa štrukturovaného tréningového plánu, pod vedením školenej trénerky . 
 
Bezplatné tréningy sa konajú každý týždeň, za každého počasia. Prihlásenie nie je potrebné a pridať sa dá kedykoľvek. –  Stačí prísť a zúčastniť sa! 
 
Program „Fit za 12 týždňov“ odštartujeme už zajtra na Železnej studienke s „Meet   & Greet“ Ilse Dippmannovú, organizátorku Rakúskeho behu žien, ktorá má za sebou 30 marátónov, nespočet polmaratónov a bežeckých skúseností. K pravidelnému športu  a štartu na Rakúskom behu žien motivovala už viac ako štvrť milióna dievčat a žien. 
 
V minulom roku sa programu „Fit za 12 týždňov“ v Bratislave zúčasťňovalo viac ako 80 žien a dievčat. Na štarte Rakúskeho behu žien stálo za posledné tri roky viac ako tisíc žien a dievčat zo Slovenska. Elitného preteku sa v roku 2013 roku zúčastnila aj Lucia a Dana Janečková . Prvenstvo v preteku na 5 km dokonca získala Slovenka Kristína Hegedüšová.
 
Stretnutie ženského behu Železná studienka, od 26. februára:
Každú stredu, 18.30 hod.
Miesto stretnutia: Železná studienka, parkovisko nad Partizánskou lúkou
Tréningové skupiny: 3 bežecké skupiny 
 
Stretnutie ženského behu námestie Eurovea, schody smerom k Dunaju od 28. februára:
Každý piatok, 18.30 hod.
Miesto stretnutia: námestie Eurovea, schody smerom k Dunaju
Tréningové skupiny: 1 bežecká skupina 
 
Viac informácií k stretnutiam ženského behu, stanovištiam, termínom ako aj bežecké tipy nájdete na www.rakuskybehzien.sk
 
Viedeň, 25. február 2014

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.