Štartové balíčky pripravené na vyzdvihnutie

Registrovali ste sa na 4.ročník podujatia Volkswagen Slovakia Run & Fun? Od soboty, 9.5. do piatka, 15.5. si svoje štartové balíčky môžete prísť prevziať v čase od 12:00 do 19:00 do predajne adidas BORY MALL (Lamač).

Po celý čas môžete využiť 15% zľavu na nezľavnený tovar pre účastníkov behu, ktorú získate automaticky pri predložení svojho štartového čísla. Zľava je platná aj v predajni bratislavamarathon running store v OC Retro na Nevädzovej ulici č.6.

Pokiaľ ste sa ešte nestihli prihlásiť, stále tak môžete urobiť TU a prísť sa zabaviť spoločne so svojimi známymi a priateľmi. Na účastníkov čaká bohatý celodenný program zakončený after party s Darou Rolins.

Blíži sa ďalší vrchol jarnej bežeckej sezóny

Registrujte sa ešte dnes na 3.ročník Rajec High Tatras Night Run prostredníctvom predajnej siete predpredaj.sk a využite najvýhodnejšie štartovné, ktoré platí do 15.5.2015. Účastníkov podujatia čaká okrem hlavnej súťaže aj obľúbený Extreme Run, oslava Tatranského Dňa detí, pútavé prezentácie hasičškého a policajného zboru MV SR, 3×3 Basket Tour, ako aj after party v Plesnivec DISCO CLUB na Štrbskom Plese a premiérovo aj večerný beh pre deti „Nočníček“. (piatok, 29.5.)

Na výhercov (1.muž a 1.žena) RAJEC High Tatras Night Run čaká hlavná cena Apple iPod shuffle, ktorú venoval generálny partner podujatia, pramenitá voda Rajec.

Zdroj:  BE COOL, s.r.o.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.