SOFTIP Trojkráľový večerný beh – dôležité info

Priateľ aktívneho životného štýlu v meste pod Urpínom! Štart tradičného trojkráľového behu večernými ulicami Banskej Bystrice sa nezadržateľne blíži.

Využi posledné dni online registrácie a pomôž nám naplniť kapacitu trate a dosiahnuť účastnícky rekord 1000 bežcov! Registruj sa na http://www.marathonbb.com/index.php?topcal=43
Pokiaľ nám nabehne Tvoja platba do 4.1., máš isté štartovné číslo, miesto na trati, spomienkovú prestížnu medailu a punč v cieli, ale aj prvé body do Marathon BB Tour 2015.
Každého pretekára vyzbrojíme zdarma reflexnou páskou na ruku s logom banskobystrického maratónu. 

V záujme zvýšenia Tvojho komfortu sa môžeš registrovať a vyzdvihnúť si štartovné číslo aj 5.1. medzi 17:00 a 20:00 v Piano bare na Námestí SNP.

Ako špeciálny novoročný bonus sme pre Teba pripravili generálku trate v podobe poslednej ochutnávky pred pretekmi. Odohrá sa 3.1.2015 o 8:00 na Námestí SNP. nenechaj si ujsť možnosť prebehnúť sa po inovovanej trati priamo s organizátormi z Marathon BB Teamu!

SOFTIP Trojkráľový večerný beh štartuje 6.1.2015 o 17:30 na Námestí SNP v Banskej Bystrici.

Tešíme sa na ďalšiu sezónu Marathon BB Tour plnú spoločných bežeckých zážitkov.
Prijmi výzvu!

Team Marathon Banska Bystrica 

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.