ŠK Bodva Vianočný beh

Milí športoví priatelia a nadšenci behu. Športový klub Bodva (ŠK Bodva) Vás týmto pozýva, na 3. ročník Vianočného behu, ktorý sa uskutoční dňa 21. decembra 2014 o 13:00 hod. v Moldave nad Bodvou. Tento krát bude pripravená mestská trať o dĺžke 9 km a bude viesť ulicami Moldavy.

Pôvodne mala táto trať lesný povrch, ale pre nepriazeň počasia v tomto období a bezpečnosť účastníkov sa od  jej 2. ročníka beží po asfaltových chodníkoch a cestách v meste. Bežia sa tri súťažné kolá, kde jedno kolo meria 3 km. Trať bude  v prípade snehu riadne vyčistená a posypaná pre bezpečné behanie. Beží sa za normálnej premávky, ale kritické miesta a prejazdy križovatiek budú riadiť regulovčíci. Rovnako ako pri organizovaní Moldavskej desiatky,  je tento beh smerovaný pre rekreačných bežcov, ktorí si chcú v pohode zabehať a stráviť tento deň s priateľmi. Vítaní sú aj profesionáli, ktorí sa uspokoja s vecnými cenami.

Usporiadateľ: ŠK BODVA MOLDAVA
Termín: 21. december 2014 (nedeľa)
Štart: pred Bowling klub K5 o 13:00 hod. pre všetky kategórie
Prezentácia: v priestore Bowling klub K5 od 11:30 – 12:30 hod.
Štartovné:

6 EUR vopred registrovaný a 7 EUR na mieste. V štartovnom majú bežci zahrnuté jedlo a nápoj.

Registrácia na email: robertboros@centrum.sk  a platba potom na mieste registrácie

Občerstvenie:  v priestore štartu  (čaj, voda)
Predpis:

usporiadateľ nezodpovedá za škody spôsobené pretekárom počas pretekov, pretekári štartujú na vlastné riziko a  musia dodržiavať pravidlá cestnej premávky, usporiadatelia si vyhradzujú právo pre možnosť zmeny udalosti

Trať: asfalt,  dĺžka trate je 9km (3 súťažné kolá, 1 kolo meria 3km )
Ceny: vecné ceny pre prvých troch v  kategórii M1, M2, M3, Ž1, Ž2  + účastnícka medaila pre každého kto dobehne do cieľa preteku
Kategórie: M1 – muži do 39r
M2 – muži do 49r.
M3 – muži nad 50r. ( min. 3 účastníci)
Ž1–  ženy do 34r.
Ž2–  ženy od 35r.
Informácie: Ing. Róbert Boros, email: robertboros@centrum.sk , tel.: 0908 231 152, web: www.skbodva.sk

Každý kto si bude mať chuť zabehať a trocha vyventilovať hlavu s predvianočného stresu, je srdečne vítaný v túto predvianočnú nedeľu, dňa 21. decembra 2014 o 13:00 hod. v Moldave nad Bodvou v Bowling klub K5.

Behu zdar!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.