ŠK Bodva Moldavská bežecká liga – 5. kolo

Vážení športoví priatelia a nadšenci behu, dňa 28. júna pokračuje Moldavská bežecká liga (MBL) v súťaži o najlepšieho bežca/bežkyňu v roku 2014. Tentokrát si bežci zmerajú svoje sily na domácej pôde. Bude sa pretekať na XVI. ročníku Poháru Bodvy / Bódva kupa v Moldave nad Bodvou, dňa 28. júna 2014 o 9:00 hod.

Ženy budú bojovať na trati dlhej 8 km a muži na polmaratónskej 21 km trati. MBL je presne vo svojej polovici súťaže a tak boj o body vrcholia. Domáca trať, ktorú všetci bežci poznajú bude v sobotu bojiskom bežcov a bežkýň. Formu a kondíciu by mali mať všetci, keďže sa nachádzame v strede bežeckej sezóny. Uvidíme ako sa predstavia domáci pretekári na ťažkej, horúcim  počasím náročnej trati. Ženy pobežia 8 km trať z Debrade do Moldavy a muži 21 km trať z Moldavy do Jasova a späť. Tento pretek je súčasťou Moldavských slávností a tak ste všetci srdečne vítaní. Príďte povzbudiť svojich známych, ale aj ostatných bežcov.

Celkové poradie a počet bodov v Moldavskej bežeckej lige po 4. kole:

kategória ženy:

1. miesto: Lukrécia Bilohuščinová – 33 bodov
2. miesto: Zuzana Janičová – 26 bodov

3. miesto: Viktória Fedáková – 24 bodov
4. miesto: Mária Szakacsová – 20 bodov

kategória muži:

  1. miesto: Ladislav Szilágyi – 52 bodov 
  2. miesto: Tamáš Elek – 42 bodov
  3. miesto: Róbert Boros – 40 bodov
  4. miesto: Tibor Vojakovič  – 34 bodov
  5. miesto: Tomáš Lörincz – 28 bodov
  6. miesto: Anton Himič – 25 bodov
  7. miesto: Štefan Kuzma – 10 bodov
      miesto: Attila Jakab – 10 bodov
  9. miesto: Alexander Kis-Csáji – 9 bodov
10. miesto: Alexander Képeš – 8 bodov
11. miesto: Dávid Somodi – 7 bodov
12. miesto: Gabriel Jakab – 6 bodov

Samozrejme, do bežeckej súťaže sa môže zapojiť každý, kto má chuť behať a prekonávať hlavne samého seba. Všetci ste srdečne vítaní a to už najbližšie v sobotu dňa 28. júna 2014 v Moldave nad Bodvou. Viac informácií na domovskej stránke klubu www.skbodva.sk

 

Behu zdar!                                                                                                        Ing. Róbert Boros

                                                                                                                            predseda MBL

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.