SALOMON CITY TRAIL BRATISLAVA 2015

Štart tohto výnimočného behu je naplánovaný na 18.10. o 11:00 z nádvoria Bratislavského hradu. Prečo výnimočný? Jedná sa o celosvetový populárny koncept SALOMON CITY TRAIL, ktorý sa prvý krát predstaví aj v Bratislave. Tento koncept je známy v mestách ako Helsinki, Londýn či Paríž.

V spolupráci so športovou značkou Salomon, vám organizátori prinášajú jedinečný bežecký koncept cez hlavné mesto a jeho mestské parky. Bežecká trať teda vedie cez mestské prostredie podčiarknuté jeho prírodnými krásami. Objavte teda nové zákutia a čo je hlavné, nový spôsob ako zažiť a vychutnať si mesto prostredníctvom behu.

Trať začína aj končí na Bratislavskom hrade a povedie popod vrch Sitina, cez Železnú studničku, či popri pamätníku Slavín. Celková dĺžka behu je 14,8 km s prevýšením 280 m.

Každý bežec Salomon City Trail Bratislava získa účastnícku medailu. Víťazi ceny vo forme tovaru značky Salomon.

Dátum a miesto
18.10.2015 (v nedeľu) so štartom a cieľom na Bratislavskom hrade

On-line registrácia na stránke www.behsity.sk do 15.10.2015. Registrácia je možná aj na mieste, počas prezentácie bežcov.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.