Registrácia na Tatry Running Tour 2014 sa začína 12.12. o 12:12

Štrbské Pleso, 10.12. 2013 – Už tento týždeň bude spustený online registračný systém na štvrtý ročník Tatry Running Tour, ktorý sa uskutoční v dňoch 20.-22.6. 2014 na Štrbskom Plese.

Toto netradičné bežecké podujatie organizuje Sport Club 1896 Štrbské Pleso. Tatry Running Tour sa nesie v štýle cyklistických tour, kde si celkoví víťazi odnášajú ako ceny jedinečné dresy, vyrobené špeciálne na túto príležitosť. Žltý dres je určený pre najlepšieho muža, ružový dres si oblečie najlepšia žena, zelený dres víťaz bodovacej vrchárskej súťaže a biele dresy si domov odnesú najlepší v jednotlivých kategóriách. 
Štvrtý ročník podujatia prinesie opätovne bohatý sprievodný program, ktorý spríjemní pobyt na Štrbskom Plese nielen bežcom, ale aj ich priateľom a rodinným príslušníkom. Na svoje si prídu  tiež milovníci extrémov, pre ktorých je pripravený 2. ročník vysokohorského behu „Sky&Clouds Run“ v dĺžke 22 km s náročným výbehom na Solisko až do nadmorskej výšky 1840 m. 
Jednou z pripravovaných noviniek štvrtého ročníka bude tímová súťaž, ďalšie novinky a program podujatia bude postupne zverejňovaný na stránkach.
 
Registrácia na Tatry Running Tour 2014 začína vo štvrtok 12.12. o 12. hodine a 12. minúte a do konca roku 2013 je možné využiť najvýhodnejšie štartovné so zľavou 50%.
 
 
Bližšie informácie: 
Tatry Running Tour: www.sportTATRY.sk

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.