Rajecký maratón – najlacnejšie štartovné už len pár dní

Už len pár dní máte možnosť využiť registovať sa na Rajecký maratón/polmaratón za najnižšie štartovné.

POZOR! Výška štartovného závisí od dátumu zaplatenia štartovného nie od dátumu prihlásenia! Platí to aj pre pretekárov, ktorí sa prihlasovali cez on-line prihlasovací systém!

UZÁVIERKY TERMÍNOV! Kvôli prehľadnosti a zrozumiteľnosti šatrtovej listiny budú vždy k uvedeným termínom 30.4.2014, 30.6.2014 a 31.7.2014 zo štartovej listiny vymazaní pretekári ktorí k týmto termínom nebudú mať zaplatené štartovné. Sú to termíny kedy sa mení výška štartovného, takže pretekári zmazaní zo štartovej listiny sa v prípade záujmu musia prihlásiť znova a štartovné zaplatiť podľa aktuálneho cenníka do nasledujúceho termínu.

UPOZORNENIE! Štartovné vraciame len po odhlásení sa z pretekov vrámci Rajeckého Maratónu a to len za základe lekárskeho potvrdenia o vašej neschopnosti sa zúčastniť a len do 31.7.2014, potom bude vaše štartovné použité na to za čo bolo zaplatené, teda na prípravu vašej účasti na pretekoch. Samozrejme budú vám nachystané všetky prezenty, ktoré si môžete vyzdvihnúť pri prezentácii v Rajci.

 

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.