Prvý MUFLON KROS zdolalo 80 bežcov!

5. októbra 2013 sa uskutočnil 1. ročník krosového behu v modranských lesoch. Trať s

dĺžkou takmer 9km a nárastom výšky 320m bola dostatočnou výzvou pre všetkých

krosových fajnšmekrov, ktorí dorazili na “muflona” v presnom počte 80.

Nálada na tejto
bežeckej akcii, podtrhnutá slnečným počasím, bola od začiatku absolútne pozitívna, energická, s vydareným štartom a s úžasnými časmi v cieli. Stretli sa tu fantastickí ľudia a pre organizátorov bolo najpodstatnejšie, aby si všetci dobre zabehali, aby sa cítili v Modre vítaní a mali chuť sa na MUFLON KROS vrátiť aj o rok.
V cieli, po dobrej kapustnici, boli ocenení prví traja bežci a bežkyne vo svojich kategóriách, a to orginálnymi medailami od majstra keramikára Lišku z Modry, tradičnou keramikou a vínom. Pre celkových víťazov zpomedzi žien a mužov čakali aj ceny od hlavného sponzora a veľkého fanúšika podujatia pána Hrabovského, ktorý vytvoril skvelé zázemie pre MUFLON KROS s víziou spolupráce aj pri ďalších ročníkoch.
 
Najrýchlejším mužom na “muflonej” trati bol Jozef Nemček s časom 0:41:45 a najrýchlejšou ženou Eva Tulejová s časom 0:46:15.
 
Organizátorky MUFLON KROSu 2013 všetkým bežcom ďakujú za parádnu účasť a za vynikajúcu atmosféru, a budú sa snažiť, aby prvá októbrová sobota patrila vždy “muflonom”.
 
Denisa a Katarína
 
cena  Pred štartom  Štart

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.