Prípravy na Nočný beh Šaľou sú v plnom prúde

V Šali sa už organizátori usilovne chystajú na ďalší, už tretí ročník Nočného behu Šaľou.

Aj tento rok povedie trať behu aj cez most do mestskej časti Veča, tak ako minulý rok.
Aj tento rok bude trať dlhá 7,3 km a opäť povedie cez mestskú časť Veča. Štart bude tradične na Námestí sv. Trojice pred mestským úradom, kde bude aj cieľ. „Opätovne sa pobeží cez most do mestskej časti Veča a cez centrum mesta. Rozhodli sme sa trať nezmeniť a vychytať muchy a chybičky, ktoré boli nahlásené v minulom ročníku, ako sú napríklad kilometrovníky, oddelenie divákov od bežcov v cieli a podobne,“ informoval hlavný organizátor Tomáš Meszároš.

Lákavá novinka
Novinkou tohto ročníka bude skvelá bubnová šou, ktorá bude sprevádzať celé bežecké podujatie. „Novinkou bude tento rok Campana Batucada, skupina z Nitry, o ktorej akýkoľvek bežec, ktorý ju zažil, vie porozprávať akú neuveriteľnú atmosféru vedia nastoliť. Veľmi sa na nich tešíme a veríme, že to bude o to väčší zážitok,“ prezradil Tomáš.

Bude rekordná účasť?
Minulý rok sa behu zúčastnilo spolu cca 300 bežcov, tento rok si organizátori dali laťku 500, ktorú chcú pokoriť.
„Veríme, že sme minulým ročníkom väčšinu váhajúcich športovcov alebo rekreačných športovcov, ale aj ľudí, ktorí majú jednoducho chuť si zabehať a skúsiť zažiť atmosféru nočného mesta presvedčili, a tento rok sa zúčastnia. Tak ako býva už zvykom, každý rok je akcia v nových farbách a v novom šate s novým vizuálom, tak dúfame, že sa vám bude páčiť a podporíte akciu zúčastnením sa,“ pozýva Tomáš.

Ak ste sa rozhodli, registrácia je už spustená. Bližšie info nájdete na stránke www.behnocnousalou.sk.

  sala2

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.