Prípravy na 26. Rakúsky beh žien sú v plnom prúde!

Už je sa to blíži! V stredu, dňa 27. februára zaznie na Železnej Studienke presne o 18:30 hod. štartový výstrel pre „Fit za 12 týždňov“- bezplatný tréningový program v rámci stretnutia ženského behu.

Všetky ženy a dviečatá z Bratislavy a okolia, budú mať možnosť, trénovať raz týždenne až do 26. Rakúskeho behu žien – dňa 26. mája 2013pod vedením jednej z troch bežeckých inštruktriek.

Tréning sa koná každú stredu o 18:30 hod. na Železnej Studienke (miesto stretnutia: parkovisko nad Partizánskou lúkou) a sústreďuje sa na začiatočníčky, pokročilé bežkyne 5kmpokročílé bežkyne 10km. Prvé stretnutie ženského behu začína s oficiálnym uvítaním „Meet and greet“ Ilse Dippmannovúorganizátorku Rakúskeho behu žien!

Účasť je bezplatná, bez nutnosti registrácie a pridať sa dá kedykoľvek!

Online prihlasovanie na 26. Rakúsky beh žien otvára 1. marca!

Program Fit za 12 týždňov je nielen jedinečnou a bezplatnou pohybovou iniciatívou ale aj motiváciouprípravou žien a dievčat na najväčší ženský beh v kontinentálnej Európe. Prihlasovanie na 26. Rakúsky beh žien bude spustené v piatok, 1. marca 2013. Minulý rok bolo 30.000 štartových miest na Rakúsky beh žien vypredaných už za 26 dní, napriek tomu sa podarilo 321 bežkyniam zo Slovenska získať štartové miesto! O komfort prihlásenýc bežkýň zo Slovenska je postarané: organizátori ponúkaju všetkým prihláseným bežkyniam možnosť využiť v deň preteku bezplatnú dopravu – v podobe bus shuttle-u – Bratislava – Viedeň – Bratislava!

Viac informácií týkajúcich sa stretnutia ženského behu alebo 26. Rakúskeho behu žien nájdete na www.rakuskybehzien.sk

 

Zdroj: Aneta Švanygová
Foto: Diener, © Österreichischer Frauenlauf. 

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.