Pripravte sa na QUADRATHLON 2012

Po minuloročnej úspešnej premiére je pre všetkých milovníkov plávania, kajaku, bicyklovania a behu pripravený Quadrathlon 2012!

Minulý rok sme začali písať históriu na Slovensku jedinečného športového podujatia – QUADRATHLON . Premiérový ročník prekvapil okrem skvelej atmosféry hlavne účasťou. Na štart sa postavilo takmer 140 pretekárov, nielen zo Slovenska, ale aj zahraničia. Vďaka tomu získalo podujatie nálepku medzinárodné. Na toto vytrvalostné multišportové podujatie zloženézo štyroch individuálnych disciplín sa môžete tešiť aj tento rok.

V sobotu 4.augusta 2012 to v areáli hotela Kormorán v Šamoríne – Čilistove znova ožije týmto jedinečným športom. Na svoje si prídu mladí i tí skôr narodení, muži aj ženy, jednoducho všetci, ktorí majú chuť si zmerať svoje sily a prežiť príjemný športový deň. Tohtoročnou novinkou je, že druhé otvorené Majstrovstvá Slovenska v quadrathlone, budú zároveň 5.kolom svetového pohára. 

 Pretekári si zmerajú sily hneď v niekoľkých športových odvetviach – plávanie 750m, kajak 4km,  jazda na bicykli 20km a beh 5km. Quadrathlon 2012 ponúka aj viacero kategórii, z ktorých si určite vyberiete. Súťažiť sa bude v kategóriách mládeže, juniorov, mužov, žien a veteránov. Samozrejme, nemusíte ísť do všetkých štyroch športov, vyberte si ten svoj naj, v ktorom si veríte najviac! Pretekári sa totiž môžu zapojiť buď do všetkých kategórii alebo absolvovať iba jednu disciplínu. Na to vám stačí spojiť príjemné s užitočným a stať sa súčasťou štafety. Jej zloženie je na Vás, pretekári v kategórii štafeta môžu byť akéhokoľvek veku a pohlavia.

K úspešnosti quadrathlonu prispelo minulý rok aj ideálne miesto konania pretekov, pekné počasie, sprievodné podujatia, dobré jedlo, ešte lepšia after party a hlavne skvelý pocit štartujúcich po absolvovaní pretekov.  A to nebude chýbať ani tento rok! Veríme, že Quadrathlon 2012 bude ešte lepší, úspešnejší a nezabudnuteľný! Viac o podujatí, aktuality, registráciu, program pretekov, mapy, plány a iné potrebné informácie nájdete na oficiálnej stránke podujatia www.quadrathlon.sk.

 Štartovnú listinu môžete rozšíriť už teraz, registrácia je spustená! Čím skôr sa zaregistrujete, tým menej platíte! Všetko na našej stránke.Vidíme sa 4.augusta v Čilistove!  Tešíme sa na Vás!!!

Autor: Martin Homola
Foto:  Martin Homola
4.9.2012 8:00:00

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.