Príď pomôcť a získaj bezplatné štartovné pre seba alebo svojho kamoša

BRATISLAVA 16. 10. 2015 – Jeden z nových projektov, ktorý spúšťajú organizátori 11. ročníka ČSOB Bratislava Marathon 2016, je „Dobrovoľníctvo 2016“.

Za dobrovoľnícku pomoc môžete potom získať bezplatné štartovné na vybranú disciplínu na niektorej z akcií organizovaných pod hlavičkou Bratislava Marathon pre seba alebo svojho rodinného príslušníka, kamaráta, či známeho.

„Bratislava Marathon organizuje počas roka viacero podujatí, kde sa nám ochotná a zodpovedná ruka niekoho, kto má k behu a športu vzťah, vždy zíde,“ hovorí Jozef Pukalovič, riaditeľ ČSOB Bratislava Marathon.

Chceš si aj ty vyskúšať, aké je byť regulovčíkom počas pretekov, pomáhať v úschovni, zabezpečovať organizáciu pretekov na trati, vydávať v cieli občerstvenie, či rozdávať medaily všetkým, ktorí dobehnú do cieľa a okrem jedinečného zážitku a netradičnej skúsenosti získať aj voľné štartovné? Ak je odpoveď áno, pošli mail a budeš zaradený do zoznamu dobrovoľníkov na jednotlivé akcie.

Ako to bude fungovať? Napíšeš na lenka@becool.sk a dohodneš si, kde, kedy, a čo sa od teba očakáva. Pomôžeš minimálne v rozsahu 4 hodín na niektorej z akcií a zapíšeme ťa do zoznamu dobrovoľníkov. Kedykoľvek počas roka, ak budeš mať záujem, dostaneš potom gratis voucher kód na štartovné či už pre seba alebo niekoho iného na niektorý z behov, ktorý zadáš pri on-line prihlasovaní sa na akciu. Okrem toho, že zažiješ akciu aj z opačnej strany ako bežeckej, budeš mať možnosť nahliadnuť do zákulisia a zistiť, čo všetko sa v súvislosti s akciou rieši, no a spoznáš aj veľa zaujímavých ľudí.

Si po chorobe, si zranený a nemôžeš bežať, si chlap a bežať ženský beh nemôžeš, alebo jednoducho si len dávaš pauzu, a niektorý z behov nepobežíš, ale chceš nám pomôcť a získať voľné štartovné? Tak presne na teba čakáme, napíš nám a pripoj sa k Bratislava Marathon Team-u!

 

PREHĽAD AKCIÍ, NA KTORÉ SA DÁ ZÍSKAŤ DOBROVOĽNÍCKE VOĽNÉ ŠTARTOVNÉ:

ČSOB Zimná Séria – 6. 12. 2015, 23. 1. 2016, 20. 2. 2016 (detské behy, 6 km alebo 12km)
ČSOB Bratislava Marathon – 2. 4. 2016 (detské behy na 300 a 800 m, minimaratón 4,2 km, Desiatka)
Nočný beh na Štrbskom plese „Rajec High Tatras Night Run“ – 4. 6. 2016 (8 km)
Nočný beh na Donovaloch „Donovaly Night Run“ – 30. 7. 2016 (6,5 km)
Nočný beh v Bratislave „Telekom Night Run“ – 10. 9. 2016 (10 km)
Ženský beh v Bratislave „dm ženský beh“ – 24. 9. 2016 (4 km alebo 10 km)

Zdroj: Be Cool s.r.o.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.