Preteky v behu s odporovým padákom sa uskutočnia aj tento rok

Po minuloročnom, veľmi vydarenom, prvom ročníku Pretekov v behu s odporovým padákom sa tento rok opäť stretnú nadšenci behu a predkladania nôh, aby si zmerali sily na tomto netradičnom bežeckom podujatí.

Predposledný októbrový víkend sa všetci bežci stretnú na ZŠ Tupolevova v Bratislave, kde si budú môcť zabehať v dvoch zaujímavých disciplínach.

Po pozitívnych ohlasoch na náš prvý beh sme sa rozhodli aj tento rok spraviť pre všetkých bežcov, aj nebežcov, úplne odlišné podujatie na aké nie sme zvyknutý. Netradičný beh s odporovým padákom sme sa rozhodli zorganizovať v oveľa väčšom meradle aj so sprievodným programom, na ktorý pozívame všetkých športovcov, hovorí hlavný organizátor a zakladateľ protrening.sk Michal Pataky.

Preteky budú mať tri časti – detské behy, šprint vyraďovacím spôsobom, kde postupovať budú len tí najrýchlejší a laktátový šprint, ktorí preverí schopnosť bežca zabrať na maximálne otáčky. Bude sa súťažiť v kategóriách muži a ženy bez rozdielu veku. Obe kategórie budú mať rovnakú dĺžku tratí. Samozrejme sú pripravené aj detské behy, takže môžete zobrať aj svoju rodinku. O zaujímavý sprievodný program sa postarajú partneri podujatia. Moderátorom akcie bude najlepší bežec medzi moderátormi a DJ-mi a najlepší moderátor a DJ medzi bežcami DJ Lesky.

Už teraz máme zverejnené propozície a možnosť prihlásenia sa. Takže si zapíšte do svojho bežeckého kalendára dátum 24.10.2015 a toto unikátne športové podujatie, na ktorom vás radi uvidíme, dodáva Michal Pataky.

Najaktuálnejšie informácie môžete získať tu na stránke protrening.sk:

http://protrening.sk/category/preteky-v-behu-s-padakom/

Email: info@protrening.sk alebo tel.: 0903 925 774

Prihlasovanie je možné TU:

https://docs.google.com/forms/d/1SXb7QBGaRVWCfZDwomx7kf8XU5uzr2EZK4OPIbSFXb4/viewform

FB udalosť: https://www.facebook.com/events/122097631477927/122657618088595/

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.