Premiérový ročník INOV-8 Behu Súľovskými skalami je úspešne za nami

Počas 16. a 17. októbra sa Súľov zmenil na bežeckú arénu. Predbežne bolo prihlásených 363 bežcov zo Slovenska, Čiech a Francúzska 🙂 Vďaka „skvelému“ počasiu v poslednom týždni si pre štartovné číslo prišlo rovných 300 bežcov.

Na štart sa nakoniec postavilo 296 ľudítoto isté číslo platilo ajcieli. Teší nás, že záchranári nemali žiadnu prácu. Do budúcna máme inšpiráciu na doladenie niektorých detailov. Bežecké preteky majú predsa len svoje špecifiká. Pokojne píšte svoje postrehy, názorytipy na vylepšenie na náš kontaktný e-mail. V sekciách fotogalériereportáže na www.cyklotour.sk/beh budeme zverejňovať Vaše príspevky. Tu nájdete aj výsledkovú listinu.

Za zrealizovanie tohto nového podujatia sa chcem poďakovať všetkým usporiadateľom, ktorých bolo cca 60, starostovi obce SúľovHradná, ktorý sa opäť aktívne zapojil do organizácie, Správe CHKO Strážovské vrchy, ktorá pretekárov pustila aj na nádherné chodníkyNárodnej prírodnej rezervácii Súľovské skaly, vlastníkomsprávcom pozemkov za ich ústretovosťsamozrejme partnerom:

A tiež ďakujem za celý organizačný tím aj účastníkom podujatia za dôveru, že dokážeme okrem cyklistických pretekov zorganizovať aj bežecké. Tešíme sa na stretnutierok, opäťtretiu októbrovú sobotu 15.10.2016nádhernom prostredí Súľovských vrchov na 2. ročníku INOV-8 Behu Súľovskými skalami.

Slavomír Strečanský – predseda SCK CYKLO TOUR Súľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.