Pozvánka na ŠK Bodva Vianočný beh

Milí bežci, ale aj priaznivci tohto športu, blíži sa termín bežeckého preteku pod názvom ŠK Bodva Vianočný beh. Pozor, nastala však zmena v mieste a čase štartu preteku.

Z organizačno-technických dôvodov sme to museli na poslednú chvíľu zmeniť, pre vytvorenie vhodných a kultúrnych podmienok pre bežcov v tento krásny predvianočný čas. Štart bude na Hlavnej ulici pred Mestským úradom v Moldave nad Bodvou, dňa 21.12.2014 t.j. nedeľa o 14:00 hod.. Prezentácia, šatne, občerstvenie, tombola a vyhodnotenie budú v priestoroch MSKS (mestské kultúrne stredisko) na poschodí. Parkovanie bude možné na parkovisku pred Rímsko-katolíckym kostolom a na Hlavnej ulici. Trať bude viesť ulicami mesta a jej dĺžka bude 8,8 km. Pobežia sa dve súťažné kolá, kde jedno kolo bude mať dĺžku 4,4 km. Pre viac informácii ohľadom behu a zvýhodneného štartovného nájdete na domovskej stránke klubu ŠK Bodva, na Facebooku, alebo priamo na email: robertboros@centrum.sk

Link:
http://www.skbodva.sk/index.php?id=7&show=simpl307
https://www.facebook.com/events/809160002468239/?fref=ts

Všetci ste srdečne vítaní a očakávaní v túto poslednú predvianočnú nedeľu, ktorú môžete stráviť športovo a v kruhu priateľstva.

Behu zdar!
Ing. Róbert Boros

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.