Pozvánka na Račiansky kros

ŠK pre Radosť nadväzuje na predošlý 1.ročník Račianskeho krosu a aj tento rok pre milovníkov horského behu pripravila krásnu trať v Malých Karpatoch so štartom v sobotu 15.6.2013 o 10:00 v Knižkovej doline nad amfiteátrom v Bratislave – Rači.

Vzdialenosť 15km Vás postupne povedie miestami ako Knižková dolina (205 m.n.m.), Zbojníčka (410), Bystrické (415), smer Pánova lúka, Malinský vrch (420), Pánova lúka (390), Vypálenisko (380), Knižková dolina (205).

Organizátori Račianskeho krosu  (4. kola Malokarpatského pohára v horskom behu) sa rozhodli, že okrem (ne)tradičného guláša, každý kto sa prihlási do 9.6.2013 (http://www.sk-pre-radost.sk/prihlasovanie.html a uhradí štartovné) obdrží aj originálne tričko.
 
 Tričko muži       Tričko ženy
 
V cieli si všetci bežci okrem vďačného pocitu z odbehnutia celej trate pochútia aj na (ne)tradičnom guláši s chlebom, uvarenom v kotli priamo v cieli. Samozrejme nebude chýbať ani tombola, takže s cenou prídeš domov možno aj ty :-).
 
Tešíme sa na Vašu účasť.
 
členovia ŠK pre Radosť

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.