Pozvánka na premiérový ročník podujatia CROSS RUN OPATOVÁ

K premiére zaujímavého podujatia – CROSS RUN OPATOVÁ – sa schyľuje už v najbližší víkend, presnejšie povedané v najbližšiu sobotu, 26. septembra 2015.

Podujatie, ktoré by v Opatovskej doline, neďaleko Trenčína, veľmi rado nadviazalo na slávnu éru bežeckých podujatí z prelomu sedemdesiatych a osemdesiatych rokov je špecifické najmä tým, že popri štandardne vyhodnocovaných vekových kategóriách pre verejnosť, budú na ňom vyhodnotené aj dve špeciálne kategórie – mužov a žien – zamestnancov bezpečnostných a záchranných zložiek (PZ SR, OS SR, ZVJS, HaZZ, HZS), resp. členov Slovenskej sekcie IPA (International Police Association).

Registrácia účastníkov je zabezpečovaná prostredníctvom webovej stránky http://cross-run.webnode.sk/registracia/ priebežne systémom on-line, ukončená bude vo štvrtok, 24. septembra, do 24.00 h. Registrácia po tomto termíne prebehne iba v deň pretekov pri prezentácii, v čase od 08.30 h do 10.20 h.

Slávnostné otvorenie podujatia za účasti pozvaných hostí sa uskutoční o 10.30 h pred Chatou Opatová. Hromadný štart dorasteneckých a juniorských kategórii s dĺžkou trate 6 000 m bude o 10.45 h, štart všetkých ostatných kategórii na traťovej dištancii 14 500 m prebehne o 11.00 h. Meranie časov bude zabezpečené elektronickou čipovou časomierou.

Všetko ostatné o podujatí, vrátane výšky jeho štartovného, členenia vekových kategórií, ubytovania, či stravovania sa možno dočítať v propozíciách zverejnených na webovej stránke http://cross-run.webnode.sk/propozicie/, poprípade osobným kontaktom s vedúcim realizačného tímu podujatia, Mariánom Jelenákom, na telefónnych číslach +421 911 354 050, resp. +421 911 354 050, poprípade na e-mailovej adrese crossrun2015@gmail.com.

(tch)

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.