Pozvánka na Košický trojkráľový beh

Klub OB Akademik TU Košice sa pred rokom rozhodol zorganizovať v centre mesta Košice prvý ročník Košického trojkráľového behu. Záujem o štart a ohlasy od účastníkov presvedčili organizátorov, že zámer sa vydaril.

V atmosfére doznievajúcich Vianoc, so štartom a cieľom  priamo pred vianočným stromčekom,  si záujemcovia môžu aj na konci tohtoročných zimných sviatkov vychutnať neopakovateľnú  športovú atmosféru. Niekto možno naštartuje svoje novoročné  predsavzatie častejšie športovať, iný si otestuje, ako sa prejaví na jeho výkone usilovný jesenný tréning. Každý si však naplno vychutná jedinečnú  atmosféru dýchajúceho štartovného poľa a skvelý pocit v cieli.

Na pretekárov čaká trať s dvomi okruhmi  v centre mesta v celkovej dĺžke 5,1 km. V prvom okruhu budú bežci vstrebávať čaro Hlavnej ulice, v druhom okruhu ich trať zavedie do vedľajších uličiek a do vynoveného Mestského parku. Záverečný dobeh bude opäť na Hlavnej ulici. Povrch trate tvorí asfalt a dlažba.

Organizátori pozývajú všetkých priaznivcov pohybu na toto bežecké podujatie v nádeji, že druhý ročník bude účasťou, priebehom a atmosférou ešte bohatší, ako ten premiérový. Príďte sa postaviť na štartovnú čiaru, veď športovať znamená tešiť sa zo života !

 

Foto: Macro Procházka – záber z Košického trojkráľového behu 2014

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.