Pozvánka na bežecké HoryZonty

Dňa 16.11.2013 sa bude v Trenčíne konať 4.ročník Behu o pohár festivalu HoryZonty . Príďte si vyskúšať náročnosť 5,5 km trate, ktorá vedie z užšieho centra mesta cez mestský lesopark Brezina, popod Trenčiansky hrad späť do centra mesta Trenčín. Pre chlapcov a dievčatá máme nachystaných 5 kategórií s dĺžkami tratí od 100m po 1200m. Vo všetkých kategóriách odmeníme prvých 3 pretekárov vecnými cenami a všetky deti dostanú po dobehnutí do cieľa, tak ako každoročne, balíček sladkostí.

Pre všetkých bežcov máme nachystanú malú pozornosť. Po preteku sme tohto roku jedinečné občerstvenie, chleba s masťou a cibuľou, rozšírili aj pre tých, ktorí sa chcú po preteku bozkávať. Tí môžu vyskúšať kvalitu domáceho  lekváru priamo z dielne šéfa preteku. 
Nezabúdame ani na ročné obdobie a tak bude k dispozícii teplý citrónový čajík a pre tých, ktorí nebudú šoférovať a majú viac ako 18 rokov aj varené vínko.
Ak sa niekomu máli, môže si isť vyskúšať  vyniesť pivový sud po farských schodoch v Trenčíne. Ak bude najrýchlejší, tak nepríde nakrátko ani tu. V prípade priaznivého počasia si budú môcť nielen deti, ale aj dospelí , vyskúšať jazdu v koči ťahanom psím záprahom, či vyliezť si na 12m vysokú lezeckú nafukovaciu stenu. A tí najmenší zase zaskákať na nafukovacom hrade.
A preto neváhajte a ešte dnes využite možnosť zaregistrovať sa na toto podujatie na stránke http://horyzonty.sk/sk/pod-beh.php
No HoryZonty nie sú len o behu. Festival HoryZonty vytvára priestor pre prezentáciu kvalitných filmových diel svetovej i domácej produkcie zachytávajúcich výnimočné ľudské výkony, radosť z aktívneho pohybu, krásy prírody a životy ľudí v rôznych kútoch sveta. Jeho súčasťou sú aj výstavy fotografií, workshopy, prezentácie vrcholových športových výkonov hostí z rôznych krajín, ako aj inšpiratívne stretnutia s odborníkmi a umelcami. To všetko môžete vidieť a zažiť v Trenčíne od 14.11.2013 do 16.11.2013. (www.horyzonty.sk)
 
Tešíme sa na Vašu účasť
Ing. Juraj Hudák

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.