Pozvánka na Beh na Hôrky

Srdečne Ťa pozývame na 3. ročník Behu na Hôrky ,ktorý sa uskutoční v nedeľu 30. augusta v krásnom prostredí neďaleko obce Benice v okrese Martin.

Pretekať sa bude na trati v dĺžke 10 200m s 235 m prevýšením. Traťový rekord utvorili Branislav Šarkan – 35:51 min. a Lucia Klocová – 42:02 min.

Pripravili sme pre teba zaujímavú a peknú trať. Pobežíš poľnou cestou, lúkou, zážitkovou časťou cez les, následne prekvapujúci strmý zbeh a posledné 3 kilometre po poľnej ceste. (žiaden asfalt 🙂 )

Profil trate nikomu nič nedaruje , 2 km rozbeh po rovinke sa následne zmení na 2,5 km stúpanie kde nazbieraš cez 200 výškových metrov. To že máš stúpanie za sebou zistíš podľa občerstvovačky na vrchole. Rozhodne odporúčame sa osviežiť a hodiť nejakú grimasu na fotografa.

Odtiaľ treba kopnúť do vrtule ,veď už je to len 5 km pomerne s príjemne zvažujúcim sa profilom 🙂 . Po cca 2 km je náročný strmý asi 100m úsek ktorý pekne naruší pretekárske tempo a pri nepozornosti aj členkové väzivo 🙂 .

V cieli okrem nehynúcej slávy čaká bohatý stôl s občerstvením.
Pretekári z Turca budú bojovať o body do Turčianskej bežeckej ligy.

Príď sa prebehnúť do Beníc (okr. MT nie LM),
pozývajú organizátori – občianske združenie RTT KLUB

Info.: www.rtt-klub.sk
Mob.: 0908694578
Email: rtt@rtt-klub.sk

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.