Pozvánka na akciu: Rozbehajme Karlovku

Občianske združenie Pohyb Bez Barier Vás pozýva na bežecké podujatie, ktoré sa uskutoční v sobotu 8. júna 2013, o 9.00 h v Líščom Údolí, v Bratislave.

Dňa 8. júna 2013 sa v Bratislave, v Karlovej Vsi  uskutoční podujatie podnázvom Rozbehajme Karlovku. Akcia je určená pre všetky vekové kategórie, od predškolských detí až po dospelých.

Súťažiaci sú rozdelení do jednotlivých kategórií na základe navštevovaného ročníka v škole. Dĺžka trate, ktorú musia bežci prebehnúť je rôzna. Pre škôlkárov je určená trať 50 metrov, školáci majú dĺžku trate od 200m  po 700m, pre dospelých je pripravená trať dlhá do 5 km.

Otvorená je aj skupinová kategória Family Group, v ktorej súťažia rodičia spolu so svojimi ratolesťami. V tejto kategórii je dovolené, aby rodičia napomáhali deťom pri behu akýmkoľvek spôsobom.

Cieľom podujatia je podporiť deti v pohybe a motivovať ich k športu. Projekt má zároveň aj integračný charakter, nakoľko na súťaž sú pozvaní aj súťažiaci zdravotne znevýhodnení. Dľžka trate zostáva aj pre nich nezmenená, avšak hodnotení budú vo svojich špecifických kategóriách.

Na súťaž je nutné sa on-line zaregistrovať cez prihlasovací formulár, ktorý nájdete na www.pohybbezbarier.sk

Na súťaž srdečne pozývame aj divákov, aby prišli povzbudiť súťažiacich, a zároveň vytvorili správnu súťažnú atmosféru. Pre všetky deti je určený aj sprievodný program, ktorý zabezpečuje OZ Šport hrou, OZ Šašovinky a iné.

Viac informácií môžete získať na webovej stránke alebo na tel.čísle +421 908 883 126.

Zdroj: OZ Pohyb Bez Bariér

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.