Pozvánka na 5. ročník Ferčekovskej desiatky

MsV. č. 3. Spišská Nová Ves – Ferčekovce a Občianske združenie Novoveská Huta usporiadajú tento beh 17. novembra 2013. Záštitu prevzala viceprimátorka Mesta Spišská Nová Ves Mgr. Grečková Lea.

Štart mládežníckych kategórií je postupne od 12:00 hod. Dospelý a dorast sa vydajú na trať o 14:00 hod. Bývalá lesná cesta, po ktorej sa bežali predchádzajúce ročníky sa zmenila na cyklistický chodník. Ženy pobežia úsek v dĺžke 2,5km tam a späť raz – 5km, muži 2 krát – 10km. Rekordy trate držia z minulého ročníka Sumerling Štefan – 36:08 min; a Butoracová – Šindleyrová Ivana – 22:23 min.

Novinkou podujatia je beh, ktorý vznikol z iniciatívy našej pani viceprimátorky. Dostal názov „Prebehni sa s nami.“ Zúčastniť sa ho môže každý. Dĺžka behu je 1500m. Nebeží sa o víťazstvo, víťazom bude každý, kto to zvládne.

19 kategórií od najmladších do 7 rokov, až po tých, čo vládzu a chcú. Skrátka šanca pre každého.

V rámci podujatia sa uskutoční vyhlasovanie výsledkov Východoslovenskej mládežníckej bežeckej ligyBežeckej ligy okresu Spišská Nová Ves.

Spiš žije behom, o čom svedčí viac ako 60 účastníkov našej bežeckej ligy. Pozývame aj Vás, príďte sa presvedčiť.

Tešíme sa na Vás.                                 

 Organizátori Ferčekovskej desiatky.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.