Pozor!!! Zmena trate

Mesto Galanta a Správa športových zariadení Mesta Galanta pozýva všetkých bežcov na 32. ročník Behu Galantou, ktorý sa uskutoční v sobotu 12. apríla 2014.

Beh Galantou sa bude prvýkrát v histórii konať v centre mesta Galanta, keď štart a cieľ pretekov bude na Hlavnej ulici pred novopostaveným hotelom Arli. Beží sa mestský okruh – hlavný pretek (4 okruhy) v celkovej dĺžke 8 686 metrov. Beh zdravia sa pobeží na jeden okruh (2 172 metrov). Detské a mládežnícke kategórie štartujú podľa propozícií.

Zraz účastníkov behu sa presúva pred Dom kultúry v Galante, kde budú opäť vytvorené vynikajúce podmienky pre štartujúcich a ich rodinných príslušníkov.

Kvôli uzávierke Hlavnej ulici budú vytvorené parkovacie miesta pre účastníkov za Domom kultúry a v jeho okolí (ul. Z. Kodálya) a tak isto za Mestským úradom pri reštaurácii Taverna. Parkovať bude možné aj v priľahlých uličkách.

Prezentácia a vyhodnotenie bude prebiehať v Dome kultúry na Mierovom námestí.

Tak isto pozývame všetkých milovníkov behu, aby prišli povzbudiť všetkých štartujúcich bežcov.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.