PomléRun – pobeží aj Adam Žampa!

Slovenský olympijský reprezentant v zjazdovom lyžovaní (5. a 6. miesto na ZOH 2014 v Soči) Adam Žampa tiež pobeží PomléRun! Včera tesne po obede prijal ponuku organizátorov pretekov a v rámci prípravy na nadchádzajúcu sezónu si zabehne Hobby beh – 3 300 m.

Tak neváhajte a príďte si zabehať s úspešným slovenským olympionikom i vy – registrácia na www.pomlerun.sk je otvorená do
polnoci nedele 26.4.2015. Podujatie sa uskutoční 8. mája 2015 v  športovo-rekreačnom areáli ELEMENTS RESORT pri Šamoríne.

Po prvý raz sa toto čoraz obľúbenejšie športové podujatie určené všetkým vekovým kategóriám, amatérom i profesionálom bude konať v novom modernom multifunkčnom športovom areáli ELEMENTS RESORT v Čilistove. V ňom odštartujú všetky behy PomléRunu, pričom tí najvytrvalejší, účastníci hlavného 10-kilometrového behu pobežia až do Pomlé parku v Šamoríne a späť. Šamorínske športové kluby budú medzi sebou súťažiť v rámci hlavného behu O putovný zvonec a keďže PomléRun je podujatím naozaj pre všetkých a celé rodiny, na svoje si v rámci jednotlivých kategórií prídu aj hobby bežci, či školáci a škôlkári, ktorí sa môžu registrovať a štartovať bezplatne.

Na všetkých registrovaných bežcov čaká vstupenka s  50% zľavou do AQUA ARENA, ktorá je súčasťou ELEMENTS RESORT a tiež atraktívna možnosť pozrieť si a zažiť medzinárodné parkúrové a drezúrové jazdecké preteky, ktoré sa v tomto termíne konajú v HIPPO ARENA, v rámci areálu. Na pretekoch sa očakáva pestrá medzinárodná účasť, záujem prejavili pretekári z Austrálie, Filipín, Bermúd, Egypta, Ruska, Švédska, Turecka, Grécka, Ukrajiny, Maďarska a ďalších.

Pre deti budú počas celého dňa v areáli pripravené rôzne atrakcie a po vyhlásení výsledkov a vyžrebovaní tomboly všetkých účastníkov i divákov PomléRunu pozývame o 18.00 h na koncert Kataríny Knechtovej.

Všetci bežci sa môžu registrovať na webovej stránke www.pomlerun.sk do polnoci dňa 26.04. 2015 a zároveň tak prispieť na dobrú vec – organizátor ELEMENTS RESORT použije výťažok zo štartovného na zorganizovanie športového podujatia pre Špeciálnu základnú školu na Pomlejskej ceste v Šamoríne.

Martin Simonides, senior PR manager ELEMENTS RESORT

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.