P O Z O R !!! Telekom Night Run – Zmena termínu

Milí bežeckí priatelia, milí fanúšikovia športu, veríme, že sa už všetci tešíte a pripravujete na ďalší ročník nočného behu Bratislavou.

S prihliadnutím na okolnosti, ktoré nepriamo súvisia s organizovaním 7. ročníka obľúbeného nočného behu Bratislavou – Telekom Night run, ktorý sa mal pôvodne konať v sobotu 12.9.2015 o 19:50 hod so štartom a cieľom v Eurovea, si vás dovoľujeme informovať o zmene termínu konania podujatia a jeho presun na

nedeľu 13.9.2015 o 19:50 hod.

K uvedenej zmene sme po porade s našimi partnermi, najmä zástupcami samosprávy, Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave, zložkami Mestskej polície Bratislava a Dopravného podniku Bratislava pristúpili z dôvody eliminovania možných rizík z pohľadu zabezpečenia bezpečnosti účastníkov a divákov nášho podujatia, nakoľko na rovnaký deň je v Bratislave v centre meste popoludní ohlásené  zhromaždenie „Pochod proti islamizácii“.

Je nám veľmi ľúto, že možno niektorým z vás táto informácia spôsobí komplikácie ohľadom účasti na podujatí, pre nás samotných ako organizátorov je zmena termínu výrazným zásahom do celkovej organizácie podujatia a jeho sprievodných aktivít, ktoré je aktuálne už teraz v predfinálnej fáze, ale spoločne sme vyhodnotili, že otázka bezpečnosti po všetkých nami ovplyvniteľných stránkach je pre nás prvoradá a akcia, ktorá je každoročne oslavou športu, zdravého súťaženia, priateľstva a radosti zo života, by takou mala ostať. Spoločne sme vyhodnotili, že pokiaľ je možné z našej strany predvídať a eliminovať možné riziká a negatívne vplyvy, tak musíme urobiť rozhodnutie, ktoré sme urobili.

Veľmi pekne vám ďakujeme za pochopenie, a veríme že sa stretneme na štarte 7. ročníka Telekom Night run v nedeľu 13.9.2015. Ak máte možnosť, poprosíme vás zdieľať a informovať aj všetkých, ktorých by sa táto zmena mohla dotknúť.

V Bratislave, 24.8.2015

Peter Pukalovič Jozef Pukalovič
riaditeľ podujatia technický riaditeľ podujatia

Zdroj: BE COOL, s.r.o.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.