Oznam o zrušení športového podujatia Rusovský beh (2015)

Milí bežci, dovoľujeme si Vás informovať touto formou, ako aj prostredníctvom obvyklých bežeckých portálov, o zrušení aktuálneho ročníka Rusovského behu,

ktorý sa mal uskutočniť dňa 27.09.2015. Vzhľadom na povinnosti vyplývajúce z novej legislatívy, týkajúcej sa organizácie športových podujatí mimo uzavretých športovísk, ako aj z dôvodu, že sa nám počas organizácie predchádzajúcich troch ročníkov nepodarilo nadviazať partnerstvo s takým subjektom, ktorý by mal záujem o dlhodobejšiu podporu tohto podujatia, rozhodli sme sa prerušiť jeho históriu. Naším najbližším cieľom je pokúsiť sa nájsť taký koncept a priestor pre toto bežecké podujatie, ktorý by umožnil zníženie administratívnych a finančných nárokov na organizátorov, vyplývajúcich predovšetkým z požiadaviek na bezpečnosť účastníkov a ochranu prírody a krajiny, a zároveň nám umožnil udržať nastavenú úroveň organizačného a technického zabezpečenia tohto podujatia, ktorú sme sa rozhodli považovať za náš štandard a ktorá bola viackrát pozitívne hodnotená najmä zo strany doterajších účastníkov podujatia, teda bežcov samotných. Verím, že zostávajúci čas je dostatočný, aby ste mali možnosť upraviť si bežecký kalendár a stráviť poslednú septembrovú nedeľu na inom zaujímavom podujatí, prípadne si len tak vybehnúť v okolí Rusoviec. O prípadných zmenách a nových skutočnostiach vás budeme priebežne informovať. Zachovajte nám svoju priazeň.

 Organizátor (OZ Rusovčan)

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.