Outlet Voderady je šport-pozitívny!

VODERADY 12.6.2014 – Vo voderadskom outlete sa nielen dobre prechádza na nákupoch, ale skvele sa tam aj behá! Môžu si to vyskúšať všetci, ktorí sa zúčastnia na prvom ročníku behu OUTLET Run. Ten sa uskutoční v sobotu 21. júna. Štartuje sa pri jazierku a dĺžka trate je 9 kilometrov pre dospelých. Behajú však aj deti. Najmenší do 6 rokov majú pripravenú 250-metrovú trať a deti od 7 do 12 rokov zase 750-metrovú trať.

Štart všetkých pretekov je o 11:00. Beží sa na asfalte na rovinatom teréne v okolí outletu. Štartovné je zdarma! Stačí sa prihlásiť do 18.6.2014 na www.onefashionoutlet.sk, kde budú všetky výsledky. Pripravené sú hodnotné ceny od športových partnerov. Každý účastník prihlásený online získa bežecký balíček s tričkom adidas. Vo Fashion outlete Voderady neprehráva nikto, každý účastník dostane pamätnú medailu.

Celý víkend sa bude niesť v znamení športu. V nedeľu 22. júna si budú môcť návštevníci zacvičiť si pod vedením profesionálnych trénerov priamo vo ONE Fashion Outlete. Pripravené budú jóga, crossfit, insanity a iné aktivity.

Pri príležitosti Majstrovstiev sveta vo futbale v Brazílii otvára vo štvrtok 12.6. Fashion Outlet Voderady aj špeciálnu predajňu ADIDAS s limitovanou ponukou len do 31.7. 2014. K dispozícii budú výnimočné ceny a zľavy na futbalový sortiment ,kolekcie adidas originals, Porsche design ale aj na tričká, rifle, mikiny, šiltovky, ruksaky a „vychytávkou“ budú určite originálne Messi-ho kopačky za skvelú cenu.

Počas celého víkendu sú pre návštevníkov outletu pripravené atrakcie na vode – vodné bubliny, vodný valec či lodičky priamo na jazierku, ale aj detské dopravné ihrisko.

ONE Fashion Outlet Voderady je jediný outlet na Slovensku, stojí len minútu z diaľnice D1 vo Voderadoch. Ponúka známe svetové aj luxusné značky za skvelé ceny. Celoročne tu známe značky garantujú zľavu vo výške 30% až 70%. V čase výpredajov neraz zľavy dosahujú aj viac ako 70%. Vo ONE Fashion Outlet nájdete viac ako 110 známych svetových značiek, 3 kaviarne, 2 reštaurácie, jazierko a relax pre celú rodinu.

 

Viac na www.onefashionoutlet.sk.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.