Otvoriť bežeckú sezónu prišla aj Anastasia Kuzminová

V nedeľu, 25.3. 2012 na Železnej studničke bola symbolicky zahájená bežecká sezóna 10-

kilometrovým behom. Na otvorení sa zúčastnila aj Anastasia Kuzminová s manželom a Viktor Bielik.

Vysoká účasť na otvorení bežeckej sezóny organizátorov milo prekvapila. Prišlo až takmer 180 bežcov. Určite ich prilákalo krásne slnečné a teplé počasie, možnosť vyskúšať si technológiu micoach – osobného trénera a spoločníka pri tréningoch, ako aj autogramiáda Anastasie Kuzminovej.

Po hromadnej rozcvičke s Viktorom Bielikom odštartovala Anastasia jedným výstrelom beh a zaradila sa do davu pretekárov. S najlepším časom v kategórii muži sa umiestnil Martin Hubáček, ktorý 10- kilometrovú trať zdolal za 36,12 min. Svoje prvenstvo v kategórii ženy si vybojovala Andrea Chudová časom 46,39 min. Anastasia sa umiestnila na 66. mieste a svojho manžela predbehla o jednu sekundu. Najstarší športovec, František Brunovský (67) sa umiestnil na 146. mieste s časom 60,24 min, čo si v jeho veku zaslúžilo veľký obdiv od všetkých zúčastnených.
 
Celé podujatie sa aj vďaka počasiu a hojnému počtu účastníkov vydarilo, a už teraz sa tešíme a zároveň všetkých pozývame na najbližšie bežecké podujatia.
 
Anastasia Kuzminová o jednu sekundu predbehla svojho manžela
 
Anastasia Kuzminová o jednu sekundu predbehla svojho manžela
 
Na prvom mieste sa umiestnil Martin Hubáček
 
Na prvom mieste sa umiestnil Martin Hubáček
 
 
Bratislava, 26.3.2012 
 
Zdroj: Timea Pajtinkova – Quinta Essentia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.