O2 KORDÍCKY EXTRÉM Inštrukcie

Bežec je u nás v rebríčku na najvyššom stupni. Informácie, inštrukcie, doporučenia a všetko to, čo potrebujete vedieť, Vám prinášame.

Online registrácia, platby štartovného

Do 23. 7. 2015 sa dá prihlásiť online na našej stránke rovnako do 24:00 tohto dňa prideľujeme zaplateným štartové čísla. Plaťte iba prevodom z účtu, nie poštovými poukážkami ani vkladom na náš účet. 24. 7. 2015 už štartovné prevodom neplaťte. Dá sa zaplatiť už iba v hotovosti pri registrácii v Piane alebo priamo na Kordíkoch v deň podujatia.

Registrácia a prezentácia vopred

V najlepšom koktejlovom bare na Nám. SNP si môžete vyzdvihnúť svoje štartové čísla a prísť tak v deň podujatia už pripravení. Zároveň sa tu môžete aj registrovať a zaplatiť štartovné. Čakáme Vás v piatok 24. júla od 16:00 do 19:00 hod. Pre tých, ktorí to nestihnú, budeme s registráciou a prezentáciou pripravení aj priamo na mieste 25. júla.

Parkovanie

Parkovanie je pripravené na dvoch veľkých plochách na začiatku obce. Príďte skôr, na miesto štartu a cieľa to kľudnou chôdzou trvá cca 15 minút. Len aby ste stihli všetko podstatné 🙂
Smerníci Vás na parkovisko navedú.

Štartové číslo

Štartové číslo je potrebné umiestniť na prednú stranu odevu. V opačnom prípade sa môže stať, že Váš čip priamo v čísle časomiera nenačíta. Na tričko, na tielko, na dres, na triatlonový pásik,…. ale určite na prednú stranu.

Pitný režim

Na všetkých tratiach sú občerstvovacie stanice. Na všetkých, vrátane najkratšej na 4,2 km. Na stoloch bude pripravená voda, ionty, ovocie. Na najdlhšej 26,2 km trati sú tri občerstvovacie stanice, napriek tomu je minimálne 0,5l vody Vašou povinnou výbavou. Na 11,4 km trati sú občerstvovačky dve.

Žrebovanie o hodnotné ceny

Žrebujeme ihneď po vyhlásení výsledkov a dekorovaní najlepších účastníkov jednotlivých behov.
Hlavnou cenou je luxusný vodeodolný telefón SONY Xperia Z3 v bielej farbe.
Nezabudnite, podmienkou získania ceny je osobné prevzatie. V prípade neprítomnosti sa v priebehu niekoľkých sekúnd žrebovanie zopakuje.

Značenie tratí

Celá trať je označená bielo-červenými fáborkami. V miestach odbočenia alebo zmeny smeru behu sú doplnené reflexným žltým sprejom. A samozrejme naši dobrovoľníci. Tí Vás usmernia a zároveň povzbudia.

Maratónska ochutnávka č.2

V nedeľu 2. augusta si dáme ochutnávkové repete. Jedno skoré ráno, jeden štartovací čas.
Vyrážame presne o 6:00 z Námestia SNP.

Príďte všetci 🙂

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.