Nezmeškajte festival behania – Saguaro Run Fest už túto nedeľu

Železná studnička bude v nedeľu od rána žiť behom, v obľúbenej bratislavskej lokalite si môžu zašportovať naozaj všetci – malí i veľkí.

Využite možnosť zaregistrovať sa do štvrtka cez portál www.behsity.sk a získajte krásne tričko podujatia. Registrácia je možná aj cez víkend na Partizánskej lúke, vždy pol hodinu pred štartom konkrétnej kategórie.

Máme pre vás pripravených viacero kategórií, z ktorých si určite vyberiete. Nechajte vaše deti cítiť sa ako dospelí bežci s čipom na nohe a štartovým číslom na hrudi. Zaujímavou kategóriou pre deti je orientačný beh, kde si môžu vyskúšať orientáciu v lese podľa mapy.

„Funny“ pretek beh s kočíkom nesmie chýbať na žiadnom rodinnom bežeckom podujatí. Pridajte sa všetci, ktorí chcete dopriať bežecký zážitok nie len sebe, ale aj vášmu dieťaťu. Aby deti vydržali s rodičmi čakať od obeda do štartu dospeláckých kategórií Duatlonu, behu na boso, štafety, 5km, 10km a Polmaratónu Bratislava, pripravili sme pre ne bohatý program. K dispozícii budú sprievodné atrakcie ako napríklad nafukovacia lezecká stena, nafukovacie bludisko, maľovanie na tvár, fúkanie balónov a ďalšie.

Najväčšiu koncentráciu bežcov očakávame o pol šiestej na štarte hlavných behov Grand Prix na 5 a 10 km. Vytrvalci sa na štart postavia o šiestej hodine, kedy štartuje Bratislava polmaratón. Pre polmaratóncov sú pripravené pamätné medaile.

Generálny partner spoločnosť Lidl Slovenská republika vysadí za každého registrovaného bežca jeden strom v bratislavskom lesoparku. Stromy budú vysádzať Mestské lesy v Bratislave. Hlavný partner podujatia O2 Slovakia pre bežcov zabezpečí SMS výsledkový servis a automatické fotografovanie v cieli.

Ceny pre víťazov venuje Lidl, Divoká Voda, Vivobarefoot, Happy To Be a Lanoland. Absolútni víťazi Grand prix a Bratislava polmaratón získajú finančné prémie. Výhradný partner tomboly je destinačný partner Bratislava Region Tourism. Aktuálne informácie, propozície podujatia a registráciu nájdete na stránke www.behsity.sk.

Harmonogram

 13.6. 2015
14:00 – 19:00 Prezentácia bežcov na Partizánskej lúke, Bratislava
14.6. 2015
10:00 – 10:30  Behy detí
11:00  Majstrovstvá Slovenska v behu s kočíkom
11:00 – 13:00  Orientačný beh
11:30  Duatlon Bratislava open
13:00  Beh naboso
14:00  Štafetový beh 4-členné družstvá
17:30  Grand prix 5 km a 10 km
18:00  Bratislava polmaratón

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.