Nedeľný roľničkový predvianočný beh

Trasa najbližšie k Piešťanom, s najkrajšími výhľadmi, s predvianočnou atmosférou a štrngajúcimi roľničkami.

Chcete si ju vyskúšať ? Potom príďte v nedeľu 21. decembra o 11 hodine ku kolibe a hotelu Panorama na Červenej veži nad Piešťanmi. Bude sa tu totiž konať 2. ročník sviatočného behu na Havran.

Trasa povedie od hotela po modrej turistickej značke na Havran a potom sa stočí doľava kúsok po červenej a končí pri Motoreste Havran. Celková dĺžka trasy je 6 kilometrov s prevýšením 250 metrov a je vhodná ako pre profesionálov tak i pre tých, ktorí behávajú rekreačne.

Pre pretekárov je zabezpečené občerstvenie – Vianočné pečivo a domáca kapustnica a malé darčeky v podobe roľničiek.  Bude aj tombola, hodnotné športové ceny pre bežcov daruje novozniknutá snowboardová a lyžiarska škola Snowca (www.snowca.sk). A samozrejme nebude chýbať dobrá nálada a milí ľudia…

Ak si nechcete prísť zabehať, príďte sa aspoň prejsť a spravte niečo pre svoje zdravie pred sviatkami, plnými číhajúcich koláčikov a majonézového šalátulaugh.

Špeciálna cena na ubytovanie a saunu ! 1 platí, 1 zdarma

Počas preteku je možnosť rezervácie ubytovania v hoteli Panorama na Červenej veži za špeciálnu cenu – 1 + 1, čiže jeden platí a partnera alebo priateľa môže zobrať so sebou zadarmo. To isté platí aj pre saunu ale pre dvojice v deň preteku. Hotel má vonkajšiu vírivku s výhľadom na Piešťany, moderné izby a domácu kuchyňu.

Rezervácie na čísle – 0911 95 99 81, 033 773 53 60. www.panoramahotel.sk

Registrácia na www.inviton.sk

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.