Najvýhodnejšia registrácia na 9.ročník ČSOB maratónu a 1. Fa zimnú desiatku

Hoci do štartu prvých súťažných disciplín 9. ročníka jarného vrcholu bežeckej sezóny na Slovensku ostáva ešte niekoľko mesiacov, registrácia na internetových stránkach predpredaj.sk a bratislavamarathon.com je už v plnom prúde.

Aktuálne je už prihlásených viac ako 300 bežcov. Využite aj vy registráciu za najnižšie štartovné, ktorá platí do 31.12.2013. Špeciálne zľavy majú naviac všetci členovia BMRC a klienti ČSOB Finančnej skupiny.

Už teraz sa tešíme na všetkých – od lezúnikov až po maratónskych borcov! Aktuálne novinky z príprav nájdete na našich stránkach a FB.

Linky na stránky, kde sa možno zaregistrovať: predpredaj.skbratislavamarathon.com je už v plnom prúde.


Fa zimné desiatky

Túto zimnú sezónu sa môžete tešiť na troje pretekov – 1.12.2013, 1.2.2014 a 1.3.2014, vždy o 11:00 hod v Eurovea Bratislava. Na každom z behov vás čaká naviac atraktívna doplnková súťaž o zaujímavé ceny a príjemné zimné stretnutia v kruhu bežeckých priateľov.

Najvýhodnejšie štartovné na 1. Fa zimnú desiatku (1.12.2013)  je  do   17. 11. 2013. Na prvej desiatke sme pripravili aj súťaž 4-členných družstiev. Ak sa chcete do nej zapojiť, treba zadať pri registrácií hneď do prvej kolonky „Názvu družstva“ názov tímu (všetci 4 členovia musia mať vyplnený rovnaký názov tímu). Aj keď sa nahlásite ako družstvo, budete vyhodnotení aj ako jednotlivci, takže budete zaradení aj do celkového poradia vyhodnotenia všetkých 3 zimných desiatok. Nezabudneme odmeniť ani kreatívcov, ktorí prídu v kostýmoch.

Novinkou je zdravý ovocný kútik pre všetkých účastníkov po dobehu do cieľa.

 

Zdroj: bratislavamarathon.com

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.