Farbám neujdeš už druhýkrát na Slovensku

Radosť, Smiech, Emócie, Zdravie a hlavne veľa veľa farieb to všetko môžeš zažiť už druhýkrát na Slovensku a to 10.10.2015 priamo na Hviezdoslavovom námestí na akcii s názvom Farbám neujdeš. Odbehnúť stačí len 5 kilometrov, no na každom z nich Vás čaká zóna plná sympatických sypačov, ktorí Vás obhádžu práškovými Hedon farbami.

Nápad zorganizovať beh pod názvom Farbám neujdeš vznikol v agentúre EventCity, ktorá sa spojila s našimi českými susedmi, ktorí majú 2. ročník behu Barvám neutečeš v Prahe za sebou. V októbri to bude už druhý beh Farbám neujdeš, ten prvý sa uskutočnil 30.5.2015 v Košiciach, kde sa stal aj pilotným projektom na získanie titulu Európskeho mesta športu.
Podstatou tohto podujatia je priblížiť beh všetkým a ešte sa aj poriadne zabaviť. Beh Farbám neujdeš nie je na čas a nepozná vekové limity. Organizátori sa rozhodli výťažok z tohto behu venovať Slovenskému paralympijskému výboru na podporu tých, ktorí si nemôžu dokonale vychutnať pôžitok z behu. Celá trať je bezbariérová, takže farbám v Bratislave už naozaj nikto neujde.
A na čo sa môžete tešiť? Po behu Vás čaká bohatý sprievodný program. Predstaví sa jedinečný hudobný hosť a zaspieva aj ambasádor behu BEKIM. Beh sa na znak toho, že sme si všetci rovní ukončí  spoločným vyhadzovaním farieb spolu so slovenskými paralympionikmi a rôznymi inými osobnosťami zo sveta showbiznisu a športu.
Takže neváhaj a príď si vychutnať nový rozmer behu už 10.10.2015 o 11:00 na Hviezdoslavovo námestie v Bratislave.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.