Na MUFLON KROSe užijete jesennú krásu Malých Karpát!

U nás také ešte nebolo, a ak bolo, len to prebehlo okolo. Široko ďaleko, kde vám len napadne, si môžete zabehať krosy spolu s ostatnými nadšencami. Tak sme si povedali, že aj v Modre by sme boli radi, keby si s nami prišli zabehnúť všetci tí, ktorých stretávame na vydarených krosových behoch či už v Orešanoch, Častej, Marianke, Stupave, pri Piešťanoch, Trnave či Nitre… odpustite, ak sme na vás zabudli, ale nezabudli, len by to bol dlhý zoznam a my vám chceme predstaviť ten náš kros – muflónsky.

Berie nás to rovnako ako vás a dôvody máme každý svoje vlastné. A keďže jeseň je kráľovstvo krosového behu, ktoré sa ustavične mení, našli sme rovnako meňavú trať aj pre prvý ročník MUFLON KROSu v modranskom lesoparku. Len smelo, nechajte sa strhnúť!

5. októbra 2013 / sobota
Štart: 10:00 h v Reštaurácii Bowling, Modra Harmónia
Trať: 8820 m / nárast v. 320 m

…je plná výziev, veľmi rozmanitá, presne taká pestrá akí rôzni bežci ju zdolávajú. Takí čo majú už “nejaký ten kopec” zvládnutý, či s krosom začali len nedávno a radi by prekonali svoje limity, alebo si “len” vyskúšali samých seba v teréne. Dobrý tréning, aj príprava na väčšie výzvy!

Stretnete Stromovníčkov, prebehnete mostíkmi, preskočíte potoky, postrážia vás Tisové skaly, privíta Zámčisko, čakajú vás vyhliadky na Kuklu, či na malebnú vinohradnícku Modru. Bude to povznášajúce, no aj trochu divoké!

A kto sme my? Dve karpatské žienky. Veselosť a guráž nám nechýba.. beháme, tvoríme, všeličo možné ekologické a činorodé organizujeme, učíme sa od našich detí a s našimi deťmi, o ktoré nám najviac ide. O ich budúcnosť a silu, s ktorou všetko zvládnu. Príroda, zručnosti, umenie zamyslieť sa a zastaviť v pravý čas, no i bežať v nasadení keď to najviac treba. My sami môžeme veci prirodzene posúvať k lepšiemu. Tak sa o to snažíme.

Priatelia, bežci, MUFLON KROS je krásny beh, za odmenu, z úcty a obdivu k vám. Budú aj pekné tradičné ceny aj originálne medialy pre víťazov, a postarané o každého. Tu, na portáli sa poľahky preklikáte k propozíciám a na facebook-u nás nájdete tiež hravo, mufloni tu totiž behajú zatiaľ jediní. A keď si po zhliadnutí mapy poviete, že je to presne pre vás, dajte nám vedieť!

fb: http://www.facebook.com/muflonkros
mail: muflonkros@gmail.com
mobil:
0902 849 389 – Denisa
0904 805 389 – Katarína
organizátorky muflonky z Ekocentrum Harmónia a poppy handmade atelier

Ekologická stopa:

– svojou účasťou na MUFLON KROSe podporíte revitalizáciu Panského chodníka a blízkych lesných lokalít v oblasti Malých Karpát
– Muflóni a iná zver vám zo srdca, z kopyta, labky a pazúra ďakujú!

Foto: Denisa Kovacsova (záber z trate)

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.